شماره تماس : 09217593968

قوانین

قوانین

استفاده از خدمات سامانه شیک رنک به منزله قبول این توافق نامه میباشد .
این توافق نامه کامل نبوده و مدیریت این سامانه مي تواند در هر زمان بدون اطلاع قبلي در متن اين قرار داد تغيير ايجاد کند.
اين وظيفه کاربران گرامی است که با مراجعه مداوم به اين متن از تغييرات آن مطلع شوند، در غير اين صورت تمام پيامدهاي احتمالي آن بر عهده شما خواهد بود.
ثبت نام و ارسال درخواست سفارش و یا خرید به منزله مطالعه كامل اين قرارداد و مورد تاييد بودن تمامي موارد فوق از سوی شما خواهد بود.

این سامانه تحت قوانين كشور عزيز جمهوري اسلامي ايران فعاليت مي كند و كليه كاربران - وبمستران-استارت آپ ها - همکاران و دوستان ملزم به رعايت این قوانين مي باشند :
1- عضویت های جعلی یا هر گونه دور زدن سامانه و یا انتخاب نامناسب نام کاربری (ایمیل غیر واقعی) ممنوع مي باشد و در صورت مشخص شدن اين موضوع کليه دسترسی ها و امتيازات بدون اخطار از سيستم حذف مي شود.
2- كليه ي سايتهايي كه محتوايي خلاف عرف و قوانين جمهوري اسلامي ايران داشته باشند بدون اطلاع قبلي حذف و كليه ي امتيازهای سایت مربوطه بلوکه مي گردد.
3- سايت هايي که بارگذاري آنها بيش از 10 ثانيه به طول انجامد تاييد نخواهد شد در این رابطه کدهای مربوط به جاوا اسکریپت و همچنین عکس های با حجم بیش از 35 کیلو بایت را حتما حذف نمائید و یا از صفحاتی استفاده نمائید که کمترین زمان بارگذاری را داشته باشند.
4- سایتهایی که کد مربوط به پخش موزیک و ویدئو آنلاین دارند، تائید نمی گردند.
5- سایت هایی که حاوی بیش از 50 عکس باشند به ناچار تائید نخواهند گردید.
6- انواع سایتهایی که شامل Frame breakers, prompt boxes, pop-ups, download prompts, exploits, rotators و انواع دیگر که گردش اتوماتیک را خراب می کنند، تائید نخواهند گردید.
7- سايت هايي که دارای کد هاي خوش آمدگويي و يا خداحافظي بوده و یا هر گونه پیامی به محض ورود به سایت ظاهر نمایند، تائید نخواهند گردید.

8- درصورتیکه از بخش جستجوی گوگل (ورودی گوگل) استفاده میکنید کد اعتبار سنجی را حتما در تگ head قالب خود قرار دهید. در صورت قرار ندادن کد، تبلیغ شما تایید نخواهد شد.

در صورتی که پس از تایید سایت کد را از سایت خود حذف کنید، تبلیغ شما توسط مدیریت حذف شده و حساب کاربری شما مسدود خواهد شد و موجودی حساب شما صفر می گردد.

9 - سایت هایی که پس از تایید مدیریت هر یک از بند های (4,5,6,7,8) در سایت رعایت نکنند علاوه بر اینکه بدون اخطار سایتشان از چرخه بازدید و سیستم حذف می شود  کل امتیازات  پورسانت و درآمد وی بدون اخطار بلوکه خواهند شد.
10- مدیریت حق دارد هرگونه مطالبی که خلاف قوانین برای گردش اتوماتیک که در معرض عموم قرار دارد را حذف کند.
11- از آنجایکه که خرید آنلاین بصورت اتوماتیک تبدیل به امتیاز و یا ارتفا حساب کاربر 30 روزه  می باشد، بازگشت وجه تحت هيچ شرايطي ممکن نمی باشد.
12- از تماس تلفني - پیامک - تیکت - ایمیل براي تاييد سايت پرهيز نمائید!
روند تائید سایت ها بين 1 ساعت الی 24 ساعت پس از بررسی کامل انجام می پذیرد.
13- هرگونه تخلف در سامانه شرعاً و قانوناً حرام بوده و حق الناس محسوب مي شود و تیم شیک رنک هيچگونه رضايتي در اين مورد ندارد.
14- استفاده از هر گونه نرم افزار و یا روشهای دور زدن سامانه برای کسب امتیاز و پورسانت غیر مجاز می باشد در صورت مشاهده بدون اخطار قبلی تمامی امتیازات 0 می شود .
15- هر زمانی که مدیریت لازم بداند میتواند سایت ها یا کاربری مشکوک را به جهت بررسی و جلوگیری از تخلف غیرفعال - اخراج  و یا بکلی حذف کند این کار به جهت کیفیت کار برای کاربرانی که بازدید دریافت میکنند و هم به جهت بهتر شدن کیفت خدمات سامانه میباشد.
لطفاً هر سايتي و يا كاربري كه قوانين فوق را رعايت نمي نمی کند را از طریق صفحه تماس با ما به مديريت گزارش نمائيد و پورسانت هدیه دريافت كنيد.