ابزار بررسی و نمایش رتبه الکسا وب سایت

رتبه الکسا سایت خود را مستقیما از سایت Alexa.com دریافت و مشاهده کنید.


رنک الکسا وب سایت از فاکتورهای مهم در سئو بهینه سازی وب می باشد. رتبه الکسا وب سایت ها هر 24 ساعت 1 مرتبه و گاها 2 مرتبه بروزرسانی می گردد اکنون می توانید با استفاده از ابزار بررسی رتبه الکسا شیک رنک ، که اطلاعات آن مستقیما به alexa ارسال و دریافت می شود ، از آخرین رتبه وب سایت خود مطلع شوید.

بررسی و نمایش رتبه الکسا


ابزار بررسی و نمایش رتبه الکسا شیک رنکدرباره ابزار بررسی رتبه الکسا وب سایت

Alexa Rank یا رتبه الکسا یک پایش و رصد کلی از آمار و محبوبیت یک وب سایت است، الکسا آمار بازدید 90 روز گذشته کلیه وب سایت ها را در پایگاه داده خود جمع آوری و تجزیه تحلیل و نمایش می دهد ، اطلاعات دیگر الکسا از جمله مقایسه عملکرد سایت های رقبا و عبارت کلیدی جستجو شده و.. می باشد، عدد رتبه و رنک الکسا هر چه این عدد کمتر باشد ، سایت پرطرفدار و محبوب تر است. وب سایتی با رتبه الکسا 1 از بالاترین میزان بازدید و ترافیک در مقایسه با سایر سایت ها برخوردار است.

رتبه الکسا چه پارامتر هایی را نمایش می دهد؟

ALEXA رتبه تمام سایت‌ ها را بر اساس پارامترهایی از جمله : تعداد بازدید کنندگان - متوسط تعداد صفحاتی که هر کاربر بازدید کرده - بانس ریت یا نرخ بانس - متوسط مدت زمان حضور کاربران در الکسا از مهم ترین فاکتورهای ارائه شده در السا می باشد.
ابزار بررسی و نمایش رتبه سایت در الکسا (Alexa Rank Checker) در 1 شهریور ماه 1400 توسط شیک رنک ارائه گردید.
هر گونه کپی برداری از ابزار ها تنها با ذکر نام شیک رنک برای عموم مجاز است
لوگو شیک رنک

شیک رنک از سال 1393 با آغاز فعالیت خود و ارائه سرویس های متنوع جهت بهبود و توسعه کسب کارهای مجازی بصورت چشمگیری در سطح وب ایران را توسعه و گسترش داده است.


☜مجموعه ► شیک رنک ◄ با بالاترین سطح کیفیت سرویس ها مطابق جدید ترین الگوریتم های Google در حوزه "ارتقا و توسعه کسب کارهای مجازی" از جمله ارتقا رتبه سایت - افزایش جایگاه سایت در گوگل جهت توسعه و ارتقا آنها فعالیت دارد .
با سپردن میزبان مناسب سئو سایت خود به مجموعه با سابقه از جمله شیک رنک با بیش از 8 سال تجربه مفید در زمینه توسعه کسب کارهای مجازی به ارتقا ماهیت و جایگاه و موفقیت سایت و کسب کار خود رونق دهید .


تمامی حقوق مادی و معنوی برای این سایت متعلق به شیک رنک می باشد.
© chicrank.com , Inc. 2015 - 2021