اخبار شیک رنک

آغاز و معرفی 5 پکیج اسکورت و شگفت انگیز شیک رنک

به اطلاع مشتریان و همکاران گرامی مجموعه شیک رنک می رسد :

همانطور که در عنوان اطلاعیه عنوان کردیم با نزدیک شدن ایام نوروز 1400 و حال و هوای شلوغ یا مسافرتی بویژه دسترسی کم تر جهت اداره و رسیدگی به سایت ها و.. در این ایام از سال بشدت حس می شود که با کاهش و افت رتبه سایت و زیان مواجهه خواهیم بود. در این زمان جای تعجب نیست مجموعه شیک رنک در کنارتان خواهد بود که با تدوین و ادغام خدمات و سرویس های کاربردی در قالب طرح شگفت انگیز ارتقا رتبه سایت 1 ماهه و 3 ماهه به استقبال و آزاد سازی وقت در کنار حفظ و ارتقا رتبه و جایگاه سایت مشتریان خود آمده است با سفارش پکیج های شگفت انگیز ارتقا رتبه سایت 1 ماهه و یا 3 ماهه کسب کار مشتری ما در این مدت زمان از لحاظ رتبه ای پشتیبانی و اسکورت خواهند شد که حداقل با کمبودی در این ایام روبرو نخواهند بود و با خیال آسوده به امور نوروزی در کنار آغوش گرم خانواده مشغول خواهند بود .

در پکیج های این طرح علاوه بر ساپورت لینک سازی مناسب از انواع ترافیک و بازدید هدفمندی جهت پاسخگویی به نیاز روز سایت و کسب کار مجازی با اهداف فوری حفظ جایگاه و ارتقا رتبه تدوین و در سایت آماده ارائه می باشد 

شیک رنک به عنوان ارائه دهنده سرویس و خدمات در زمینه ارتقا رتبه سایت و بهبود رنک الکسا ، پکیج های شگفت انگیزی با قیمت و بازدهی فوق العاده مناسب همه سایت ها را حتی برای سهولت مدیریتی سایت شما آماده نموده تا بتوانید به کمک آن ها ، در کوتاه ترین زمان ممکن بدون دانش خاصی و به صورت کاملا حرفه ای به نتایج شگفت انگیزی دست پیدا کنید. در این پکیج Dwell Time و زمان ماندگاری هر بازدید کننده در سایت از 1 دقیقه الی 90 ثانیه می باشد.

جهت مشاهده پکیج ها و یا سفارش به لینک زیر مراجعه نمایید .

سفارش پکیج شگفت انگیز ارتقا رتبه سایت

 

۱۳۹۹/۱۱/۳۰

لینک کوتاه خبر: https://chicrank.ir/announcements/13
کد خبر: 13
« برگشت
لوگو شیک رنک

سامانه شیک رنک از سال 1393 با آغاز فعالیت خود و ارائه سرویس های متنوع جهت بهبود و توسعه کسب کارهای مجازی بصورت چشمگیری در سطح وب ایران را توسعه و گسترش داده است.


☜این سامانه با بالاترین سطح کیفیت سرویس ها مطابق جدید ترین الگوریتم های Google در حوزه "ارتقا و توسعه کسب کارهای مجازی" از جمله ارتقا رتبه سایت - افزایش جایگاه سایت در گوگل جهت توسعه و ارتقا آنها فعالیت دارد .
با سپردن میزبان مناسب سئو سایت خود به مجموعه با سابقه از جمله شیک رنک با بیش از 8 سال تجربه مفید در زمینه توسعه کسب کارهای مجازی به ارتقا ماهیت و جایگاه و موفقیت سایت و کسب کار خود رونق دهید .


تمامی حقوق مادی و معنوی برای این سایت متعلق به شیک رنک است.