اخبار شیک رنک

آغاز ارائه سرویس جدید :افزایش کلیک ارگانیک ایرانی گوگل و ارتقا CTR

وبمستران عزیز و مشتریان گرامی شیک رنک
 
خرسندیم به اطلاع برسانیم با رونمایی پکیج و نسخه ارتقا یافته از کلیک گوگل ترندینگ با بازدهی فوق العاده بالا و سریع با نام (کلیک ایرانی ارگانیک گوگل و ارتقا CTR) در اختیار کلیه سئو کاران - مدیران و مشتریان گرامی با 50 درصد تخفیف بدون نیاز به کد تخفیف در سایت قرار گرفت.
 
  • خلاصه ای از کاربرد سرویس های کلیک ارگانیک گوگل و ارتقا CTR:
اکثر وبمستران و افراد فعال در حوزه سئو تاثیرات نرخ کلیک و CTR را تایید می کنند و بر این باورند که افزایش نرخ CTR یکی از مهمترین وظایف هر وبمستر برای ارتقا رتبه سایت و بهبود سئو است.
زمانی که نرخ کلیک سایت در مقایسه با جایگاهی که دارد بیشتر باشد گوگل به کمک الگوریتم rank brain رنکینگ گوگل و جایگاه سایت را بهبود می بخشد.
در الگوریتم Rankbrain دو فاکتور خیلی مهم وجود دارد
  1. کاربران چه مدت زمانی در سایت حضور خواهند داشت یعنی مقدار (Dwell Time)
  2. چند درصد از کاربران در زمان جستجو (Impression) در گوگل بر روی لینک سایت کلیک (Total Clicks) می کنند.
که در سرویس کلیک ارگانیک گوگل و ارتقا CTR مجموعه شیک رنک با در نظر گرفتن مهمترین این فاکتورها این سرویس طراحی و آماده خدمات رسانی به مشتریان گرامی کرده است .  
 
جهت مشاهده سرویس ها و توضیحات بیشتر به لینک زیر مراجعه بفرمایید :
 

۱۳۹۹/۱۲/۱۶

لینک کوتاه خبر: https://chicrank.ir/announcements/16
کد خبر: 16
« برگشت
لوگو شیک رنک

سامانه شیک رنک از سال 1393 با آغاز فعالیت خود و ارائه سرویس های متنوع جهت بهبود و توسعه کسب کارهای مجازی بصورت چشمگیری در سطح وب ایران را توسعه و گسترش داده است.


☜این سامانه با بالاترین سطح کیفیت سرویس ها مطابق جدید ترین الگوریتم های Google در حوزه "ارتقا و توسعه کسب کارهای مجازی" از جمله ارتقا رتبه سایت - افزایش جایگاه سایت در گوگل جهت توسعه و ارتقا آنها فعالیت دارد .
با سپردن میزبان مناسب سئو سایت خود به مجموعه با سابقه از جمله شیک رنک با بیش از 8 سال تجربه مفید در زمینه توسعه کسب کارهای مجازی به ارتقا ماهیت و جایگاه و موفقیت سایت و کسب کار خود رونق دهید .


تمامی حقوق مادی و معنوی برای این سایت متعلق به شیک رنک است.