اخبار شیک رنک

آغاز پذیرش پروژه اختصاصی سئو سایت

به اطلاع مشتریان و همکاران و سئو کاران گرامی در شیک رنک می رساند:

وقت گران بهای خود را صرف آموزش سئو نکنید سئو پایان ناپذیر است این فرایند را با بودجه کم به شیک رنک بسپارید

از این پس مجموعه شیک رنک سفارش 0 تا 100 سئو سایت را در قالب پروژه سئو خاکستری برای سایت شما و مشتری تان بهینه سازی کامل می کند

پروژه های سئو با توجه به هزینه های سنگین برای سایت های کوچک نیز بصرفه و ممکن نخواهد بود که مجموعه شیک رنک با ارائه پروژه اختصاصی ارتقا رتبه در گوگل عملیات کامل بهینه سازی و سئو سایت را برای عموم کاربران و وبمستران با بودجه محدود فراهم نموده است

مشتریان ما در شیک رنک این امکان را خواهند داشت دوره کامل 6 ماهه را انتخاب و یا بر اساس بودجه محدود خود دوره 3 ماهه یا حتی 1 ماهه را متناسب با سقف بودجه خود انتخاب کرده و در ماه های آینده با تمدید و سفارش مجدد پروژه ادامه کار پروژه را در شیک رنک پیگیری نماییند.

هم اکنون امکان سفارش پروژه سئو سایت از طریق لینک زیر در شیک رنک فراهم گردید:

https://chicrank.com/cart.php?gid=21

۱۴۰۰/۰۳/۱۲

لینک کوتاه خبر: https://chicrank.ir/announcements/29
کد خبر: 29
« برگشت
لوگو شیک رنک

سامانه شیک رنک از سال 1393 با آغاز فعالیت خود و ارائه سرویس های متنوع جهت بهبود و توسعه کسب کارهای مجازی بصورت چشمگیری در سطح وب ایران را توسعه و گسترش داده است.


☜این سامانه با بالاترین سطح کیفیت سرویس ها مطابق جدید ترین الگوریتم های Google در حوزه "ارتقا و توسعه کسب کارهای مجازی" از جمله ارتقا رتبه سایت - افزایش جایگاه سایت در گوگل جهت توسعه و ارتقا آنها فعالیت دارد .
با سپردن میزبان مناسب سئو سایت خود به مجموعه با سابقه از جمله شیک رنک با بیش از 8 سال تجربه مفید در زمینه توسعه کسب کارهای مجازی به ارتقا ماهیت و جایگاه و موفقیت سایت و کسب کار خود رونق دهید .


تمامی حقوق مادی و معنوی برای این سایت متعلق به شیک رنک است.