اخبار شیک رنک

رونمایی از قالب جدید فوق گرافیکی ناحیه کاربری شیک رنک

با سلام و احترام

با توجه به آنالیز های صورت گرفته بر روی وب سایت قبلی متوجه کمبودهایی شدیم به همین خاطر تصمیم گرفتیم هم سایت و هم قالب ناحیه کاربری شیک رنک را از نظر سادگی و دسترسی پذیری ، فوق گرافیکی ، کدنویسی و امنیتی ارتقاء دهیم.

 

ما تمام تلاش و توان خود را بکار برده ایم تا وب سایتی ساده و البته کاربردی با محیطی شکیل و مشتری پسند و با حجم لود بسیار سبک را آماده کرده ایم تا شما کاربران و مشتریان گرامی به راحتی به تمام بخش های سایت ، با هر دستگاه و سیستم عامل و مرورگری از هر نوع سرعت اینترنتی به سادگی پشتیبانی و دسترسی داشته باشید.

my.chicrank.com

ما آماده دریافت هر گونه پیشنهاد و انتقاد از طرف شما هستیم، انتقادات شما باعث پیشرفت ما خواهد شد.

۱۳۹۹/۱۰/۱۰

لینک کوتاه خبر: https://chicrank.ir/announcements/4
کد خبر: 4
« برگشت
لوگو شیک رنک

سامانه شیک رنک از سال 1393 با آغاز فعالیت خود و ارائه سرویس های متنوع جهت بهبود و توسعه کسب کارهای مجازی بصورت چشمگیری در سطح وب ایران را توسعه و گسترش داده است.


☜این سامانه با بالاترین سطح کیفیت سرویس ها مطابق جدید ترین الگوریتم های Google در حوزه "ارتقا و توسعه کسب کارهای مجازی" از جمله ارتقا رتبه سایت - افزایش جایگاه سایت در گوگل جهت توسعه و ارتقا آنها فعالیت دارد .
با سپردن میزبان مناسب سئو سایت خود به مجموعه با سابقه از جمله شیک رنک با بیش از 8 سال تجربه مفید در زمینه توسعه کسب کارهای مجازی به ارتقا ماهیت و جایگاه و موفقیت سایت و کسب کار خود رونق دهید .


تمامی حقوق مادی و معنوی برای این سایت متعلق به شیک رنک است.