اخبار شیک رنک

آغاز ارائه مجدد پکیج های اختصاصی و ترکیبی

  • 4 سرویس (ورودی گوگل-بازدید مستقیم-کلیک گوگل-لینکسازی PBN) در 1 پکیج :تاثیر و بازخورد بسیار بالا جهت ارتقا بانس ریت و بهبود رنک الکسا و ارتقا رتبه سایت در گوگل

خرسندیم به اطلاع برسانیم بار دیگر شیک رنک در نظر دارد پکیج های اختصاصی و ترکیبی تحت عنوان زیر را به کاربران و مشتریان خود مجدد باز ارائه کند

این سرویس پیش تر در نوروز 1400 پس از ارائه و با استقبال گسترده کاربران نیز روبرو شد که بصورت محدود و شگفت انگیز قابل ارائه بود .

هم اکنون پس از بروز رسانی های اخیر با نرخ ویژه تر از گذشته در لینک زیر قابل دسترسی برای کلیه کاربران و مشتریان گرامی می باشد .

۱۴۰۰/۰۵/۲۱

لینک کوتاه خبر: https://chicrank.ir/announcements/52
کد خبر: 52
« برگشت
لوگو شیک رنک

سامانه شیک رنک از سال 1393 با آغاز فعالیت خود و ارائه سرویس های متنوع جهت بهبود و توسعه کسب کارهای مجازی بصورت چشمگیری در سطح وب ایران را توسعه و گسترش داده است.


☜این سامانه با بالاترین سطح کیفیت سرویس ها مطابق جدید ترین الگوریتم های Google در حوزه "ارتقا و توسعه کسب کارهای مجازی" از جمله ارتقا رتبه سایت - افزایش جایگاه سایت در گوگل جهت توسعه و ارتقا آنها فعالیت دارد .
با سپردن میزبان مناسب سئو سایت خود به مجموعه با سابقه از جمله شیک رنک با بیش از 8 سال تجربه مفید در زمینه توسعه کسب کارهای مجازی به ارتقا ماهیت و جایگاه و موفقیت سایت و کسب کار خود رونق دهید .


تمامی حقوق مادی و معنوی برای این سایت متعلق به شیک رنک است.