اخبار شیک رنک

اضافه شدن قابلیت رایگان انتخاب نرخ کلیک Average CTR از 5% تا 100%

مژده به مشتریان گرانقدر شیک رنکی

بار دگر خرسندیم به اطلاع برسانیم:

با درخواست شما کاربران و مشتریان گرامی قابلیت جدید و رایگان انتخاب نرخ کلیک Average CTR از 5% تا 100% به سرویس های جستجو و کلیک ارگانیک گوگل حرفه ای و سرویس جستجو و کلیک ارگانیک گوگل تبلت و موبایل اضافه گردید.

  • در ادامه روند سفارش می توانید نرخ کلیک CTR خود را انتخاب نمایید. 

تعداد کلیک کاربران Total Clicks بر روی سایت شما تقسیم بر تعداد جستجو Impressions کلمه سایت شما به کاربران را CTR نام دارد .

نکته : با انتخاب نرخ کلیک CTR تعداد کلیک متناسب با انتخاب شما کاهش و جستجو و نمایش افزایش پیدا می کند CTR کلمات کلیدی خود را ناگهانی افزایش ندهید بلکه بصورت پله پله و طبیعی فرایند افزایش CTR کلمات کلیدی سایت خود را انتخاب کنید.

با آرزوی موفقیت و تندرستی.

۱۴۰۰/۰۶/۰۸

لینک کوتاه خبر: https://chicrank.ir/announcements/57
کد خبر: 57
« برگشت
لوگو شیک رنک

سامانه شیک رنک از سال 1393 با آغاز فعالیت خود و ارائه سرویس های متنوع جهت بهبود و توسعه کسب کارهای مجازی بصورت چشمگیری در سطح وب ایران را توسعه و گسترش داده است.


☜این سامانه با بالاترین سطح کیفیت سرویس ها مطابق جدید ترین الگوریتم های Google در حوزه "ارتقا و توسعه کسب کارهای مجازی" از جمله ارتقا رتبه سایت - افزایش جایگاه سایت در گوگل جهت توسعه و ارتقا آنها فعالیت دارد .
با سپردن میزبان مناسب سئو سایت خود به مجموعه با سابقه از جمله شیک رنک با بیش از 8 سال تجربه مفید در زمینه توسعه کسب کارهای مجازی به ارتقا ماهیت و جایگاه و موفقیت سایت و کسب کار خود رونق دهید .


تمامی حقوق مادی و معنوی برای این سایت متعلق به شیک رنک است.