اخبار شیک رنک

اطلاعیه آپدیت گوگل و بروز رسانی سرویس کلیک و ورودی گوگل اقتصادی

بسته های ۱۵ ، ۲۵ ، ۵۰ کلیک و ورودی گوگل به سرویس های کلیک ارگانیگ گوگل اقتصادی افزوده شد .

از این پس مشتریان گرامی مان در شیک رنک قادر خواند بود انتخاب بیشتری برای پیکربندی این بسته ها در سفارش خود با سایر مشخصات دلخواه را داشته باشند .

همچنین عنوان این سرویس جهت (سئو و درک بهتر و قرار گرفتن در دسته سرویس های غیر معمولی) از جستجو و کلیک ارگانیک اقتصادی به "کلیک و ورودی گوگل ایرانی" تغییر یافت .

با توجه با آپدیت های عمومی و خصوصی گوگل بصورت مکرر ما در شیک رنک نیز مطابق آخرین الگوریتم های روز موتورهای جستجو، سیستم و سرویس و بسته های خود را در شیک رنک بروز رسانی می کنیم.

علاوه بر بروز رسانی سرویس کلیک و ورودی گوگل ایرانی ، ۲ سرویس دیگر یعنی "کلیک ارگانیک گوگل حرفه ای" و "کلیک ارگانیک گوگل تبلت و موبایل" در دستور کار بروز رسانی در روز های آینده می باشد .

همین امر باعث شده تاکنون هیچ گونه سابقه پنالتی یا حذف ایندکس ها از نتایج توسط هیچ یک از مشتریان تجربه و گزارش نشده باشد.

منتظر اطلاعیه های بعدی شیک رنک بمانید .

با آرزوی تندرستی و موفقیت روز افزون

۱۴۰۰/۰۶/۱۷

لینک کوتاه خبر: https://chicrank.ir/announcements/58
کد خبر: 58
« برگشت
لوگو شیک رنک

سامانه شیک رنک از سال 1393 با آغاز فعالیت خود و ارائه سرویس های متنوع جهت بهبود و توسعه کسب کارهای مجازی بصورت چشمگیری در سطح وب ایران را توسعه و گسترش داده است.


☜این سامانه با بالاترین سطح کیفیت سرویس ها مطابق جدید ترین الگوریتم های Google در حوزه "ارتقا و توسعه کسب کارهای مجازی" از جمله ارتقا رتبه سایت - افزایش جایگاه سایت در گوگل جهت توسعه و ارتقا آنها فعالیت دارد .
با سپردن میزبان مناسب سئو سایت خود به مجموعه با سابقه از جمله شیک رنک با بیش از 8 سال تجربه مفید در زمینه توسعه کسب کارهای مجازی به ارتقا ماهیت و جایگاه و موفقیت سایت و کسب کار خود رونق دهید .


تمامی حقوق مادی و معنوی برای این سایت متعلق به شیک رنک است.