اخبار شیک رنک

تخفیف دائمی و اختصاصی مشتریان شیک رنک

به اطلاع مشتریان گرامی و کلیه همکاران شیک رنک می رساند
 
هشدار: در صورتی که این اطلاعیه را با دقت تا آخر نخوانید بزرگ ترین فرصت تخفیفی را از دست داده اید .
 
همانطور که در اطلاعیه های گذشته خواندید مجموعه شیک رنک در نظر دارد مطابق فرمول سطح و گروه بندی مشتریان خود خدمات ویژه و تخفیف های دائمی رایگان قابل استفاده برای کلیه سرویس ها و محصولات تا سقف 55 درصد اعطا کند .
 
در خانواده بزرگ شیک رنک هر مشتری سهمی جداگانه خواهد داشت .
کلیه کاربران و مشتریان شیک رنک به دسته ها و گروه های مختلف کاربری تقسیم می شوند که بصورت رایگان از ویژگی و مزایای تخفیفی اتوماتیک برخوردار خواهند شد.
 
در حال حاضر تمامی مشتریان گرامی شیک رنک در صورتی که در هر یک از 5 گروه زیر از مشتریان و همکاران قرار گرفته اید می توانید همین الان با ارسال تیکت به پشتیبانی امور مالی تخفیف همکاری دائمی خود را از شیک رنک برای همیشه دریافت و فعال کنید :
 
1- (کد تخفیف مشتریان جدید): در این گروه از مشتریان جدیدی که تاکنون هیچ سفارشی نداشته اند برای اولین سفارش خود با کد تخفیف VP379BVZWY از 10 درصد تخفیف بهره و لذت ببرند .
 
2- (تخفیف ویژه مشتریان جدید فعال): در این گروه از مشتریان جدید و فعالی که حداقل طی 6 ماه اول عضویت 6 سفارش و با مجموع ارزشی سفارشات حداقل 40,000,000 میلیون ریال ثبت کرده باشند از 10 تا سقف 15 درصد تخفیف دائمی تعلق گرفته و در این گروه قرار می گیرند .
 
3- (تخفیف ویژه مشتریان قدیمی): در این گروه از مشتریان قدیمی سامانه های قبلی شیک رنک با حداقل 1 سال عضویت 15 درصد تخفیف دائمی تعلق گرفته و در این گروه قرار می گیرند .
 
4- (تخفیف ویژه مشتریان دائمی): در این گروه از مشتریان دائمی با حداقل 9 ماه سابقه عضویت و حداقل مجموع 15 سفارش و یا مجموع ارزشی سفارشات حداقل 90,000,000 میلیون ریال داشته باشند از 15 تا سقف 25 درصد تخفیف دائمی تعلق گرفته و در این گروه قرار می گیرند .
 
5- (تخفیف ویژه همکاران): در این گروه از مشتریان و همکارانی که تعداد سفارش بالایی در ماه به ثبت می رسانند با حداقل ثبت 20 سفارش ماهانه به ارزش 70,000,000 میلیون ریال سفارش ماهانه از 25 تا سقف 35 درصد تخفیف دائمی تعلق گرفته و در این گروه قرار می گیرند .
 
6- (تخفیف ویژه همکاران دائمی): در این گروه از همکاران دائمی با حداقل 9 ماه عضویت و حداقل مجموع 150 سفارش از 35 تا سقف 55 درصد تخفیف دائمی تعلق گرفته و در این گروه قرار می گیرند .
 
پس از فعال شدن گروه و تخفیف ویژه شما کلیه فاکتور های سفارشات شما در پنل جدید my.chicrank.com بصورت اتوماتیک مطابق فرمول تخفیفی بالا در فاکتور نهایی لحاظ می گردد.
 
نکته:
 + کلیه سوابق در پنل قبل و پنل فعلی جهت اعتبار سنجی سطح مشتریان بکار گرفته می شود
+ کلیه تخفیف همکاری اعطا شده اختصاصی و متعلق به همان حساب کاربری و غیر قابل استفاده برای دیگران خواهد بود .
+ مطابق فعالیت ها و حجم سفارشات و ارزش تراکنشات سطح و گروه مشتریان طی دوره های مشخص اعتبار سنجی شده و ارتقا و یا تنزل پیدا می کند.
 

۱۳۹۹/۱۰/۱۵

لینک کوتاه خبر: https://chicrank.ir/announcements/7
کد خبر: 7
« برگشت