اخبار شیک رنک

آدرس رسمی سایت شیک رنک

به اطلاع مشترکان گرامی سامانه شیک رنک می رساند:
آدرس اصلی سایت شیک رنک و پنل مشتریان chicrank.ir می باشد .
و سایر آدرس های اینترنتی از جمله chicrank.com و سایر پسوند ها غیرفعال ، بسته ، رزور یا خارج از مدار بوده که ارتباطی با سایت شیک رنک نخواهند داشت .
همچنین سامانه های seopishro.ir - seoasia.ir و.. سیستم های زیر مجموعه شیک رنک بوده که ارتباط اصلی و مستقیم با شیک رنک ندارند .
اما بصورت غیر مستقیم و به عنوان مکمل سیستم در برخی سرویس ها مورد استفاده قرار خواهند گرفت از جمله سرویس "کمپین بهبود رتبه الکسا [تضمینی]" صرفا برای تقویت شبکه مورد بهره برداری قرار خواهند گرفت .

موفق و پیروز باشید .

۱۴۰۰/۰۸/۰۵

لینک کوتاه خبر: https://chicrank.ir/announcements/70
کد خبر: 70
« برگشت
لوگو شیک رنک

سامانه شیک رنک از سال 1393 با آغاز فعالیت خود و ارائه سرویس های متنوع جهت بهبود و توسعه کسب کارهای مجازی بصورت چشمگیری در سطح وب ایران را توسعه و گسترش داده است.


☜این سامانه با بالاترین سطح کیفیت سرویس ها مطابق جدید ترین الگوریتم های Google در حوزه "ارتقا و توسعه کسب کارهای مجازی" از جمله ارتقا رتبه سایت - افزایش جایگاه سایت در گوگل جهت توسعه و ارتقا آنها فعالیت دارد .
با سپردن میزبان مناسب سئو سایت خود به مجموعه با سابقه از جمله شیک رنک با بیش از 8 سال تجربه مفید در زمینه توسعه کسب کارهای مجازی به ارتقا ماهیت و جایگاه و موفقیت سایت و کسب کار خود رونق دهید .


تمامی حقوق مادی و معنوی برای این سایت متعلق به شیک رنک است.