اخبار شیک رنک

تمدید جشنواره تخفیف زمستان داغ

جشنواره زمستان داغ پر تخفیف برای ارتقا رتبه سایت در شیک رنک با تخفیف های گرم و ناب زمستانی تمدید شد...

تخفیف زمستان داغ

در این جشنواره کلیه سرویس ها و خدمات مجموعه شیک رنک با 23 درصد تخفیف بدون محدودیت برای عموم کاربران و مشتریان قابل سفارش می باشد.

جشنواره زمستان داغ شیک رنک به مدت 30 روز تمدید شده و از 23 درصد تخفیف در سفارشات سرویس های دلخواه خود در شیک رنک بهرمند شوید.

  • کد تخفیف SMZRQ
  • تعداد استفاده: نامحدود
  • مورد استفاده برای: کلیه سرویس ها و عموم مشتریان

در جشنواره بزرگ زمستانی شیک رنک فرصتی ویژه برای شما وبمستران و سئو کاران و دیجتال مارکترهای عزیز برای ارتقا رتبه سایت ها مجموعه خود را فراهم خواهد کرد از این طرح تکرار نشدنی نهایت استفاده و لذت را ببرید.

 

تاریخ تمدید جشنواره زمستان داغ:

1400/09/03

تاریخ پایان جشنواره زمستان داغ:

1400/10/03


این جشنواره را به عنوان هدیه زمستانی به دوستان و همکاران خود ارسال نمایید.

۱۴۰۰/۰۹/۰۳

لینک کوتاه خبر: https://chicrank.ir/announcements/74
کد خبر: 74
« برگشت
لوگو شیک رنک

سامانه شیک رنک از سال 1393 با آغاز فعالیت خود و ارائه سرویس های متنوع جهت بهبود و توسعه کسب کارهای مجازی بصورت چشمگیری در سطح وب ایران را توسعه و گسترش داده است.


☜این سامانه با بالاترین سطح کیفیت سرویس ها مطابق جدید ترین الگوریتم های Google در حوزه "ارتقا و توسعه کسب کارهای مجازی" از جمله ارتقا رتبه سایت - افزایش جایگاه سایت در گوگل جهت توسعه و ارتقا آنها فعالیت دارد .
با سپردن میزبان مناسب سئو سایت خود به مجموعه با سابقه از جمله شیک رنک با بیش از 8 سال تجربه مفید در زمینه توسعه کسب کارهای مجازی به ارتقا ماهیت و جایگاه و موفقیت سایت و کسب کار خود رونق دهید .


تمامی حقوق مادی و معنوی برای این سایت متعلق به شیک رنک است.