اخبار شیک رنک

اضافه شدن قابلیت رایگان انتخاب نرخ کلیک Average CTR از 5% تا 100%

مژده به مشتریان گرانقدر شیک رنکی بار دگر خرسندیم به اطلاع برسانیم: با درخواست شما کاربران و مشتریان گرامی قابلیت جدید و رایگان انتخاب نرخ کلیک Average CTR از 5% تا 100% به سرویس های جستجو و کلیک ... بیشتر »

۱۴۰۰/۰۶/۰۸

بسته های ویژه 2 روزه کلیک ارگانیک گوگل در شیک رنک

مژده به کاربران و مشتریان شیک رنک: همانطور که در عنوان این خبر مشاهده کردید بسته های ویژه 2 روزه کلیک ارگانیک گوگل به سرویس های زیر افزوده شد . جستجو و کلیک ارگانیک گوگل حرفه ای جستجو و کلیک ... بیشتر »

۱۴۰۰/۰۶/۰۷

بروز رسانی سرویس سفارش و خرید جستجو و کلیک ارگانیک تجاری (تبلت و موبایل)

مژده به کلیه وبمستران و مشتریان شیک رنکی: سرویس کلیک ارگانیک گوگل نسخه تجاری در تاریخ 1400/06/07 بروز رسانی گردید . این بروز رسانی شامل موارد زیر است : اضافه شدن پلتفرم تبلت جایگزین عنوان "تبلت و ... بیشتر »

۱۴۰۰/۰۶/۰۷

ارائه رایگان ابزارهای آنلاین و کاربردی سئو در شیک رنک

مژه به کاربران شیک رنکی خرسندیم به اطلاع برسانیم: ابزارهای آنلاین اختصاصی و کاربردی سئو در شیک رنک قرار گرفت از این به بعد کلیه کاربران می توانند به کمک ابزار های ارائه شده پارامتر های مختلف ... بیشتر »

۱۴۰۰/۰۶/۰۳

ارائه خدمتی نوین دیگر از شیک رنک "پکیج های اختصاصی بهبود بانس ریت و الکسا"

آغاز ارائه خدمتی نوین دیگر در شیک رنک به درخواست مکرر شما کاربران گرامی شیک رنک پکیج جدید زیر بر روی سایت قرار گرفت. پکیج های اختصاصی بهبود بانس ریت و الکسا در این پکیج هدف بهبود و ارتقا ... بیشتر »

۱۴۰۰/۰۶/۰۱

آغاز ارائه مجدد پکیج های اختصاصی و ترکیبی

4 سرویس (ورودی گوگل-بازدید مستقیم-کلیک گوگل-لینکسازی PBN) در 1 پکیج :تاثیر و بازخورد بسیار بالا جهت ارتقا بانس ریت و بهبود رنک الکسا و ارتقا رتبه سایت در گوگل خرسندیم به اطلاع برسانیم بار دیگر ... بیشتر »

۱۴۰۰/۰۵/۲۱

22 درصد تخفیف ویژه ایام محرم حسینی

مُحرّم، خیمه ای است که محبان خاندان نور در آن به شراب طهور اشک و عزا دعوت شده اند . . .فرارسیدن ماه محرم تسلیت باد به مناسبت فرارسیدن ماه محرم و ایام سوگواری سالار شهیدان حضرت امام حسین علیه ... بیشتر »

۱۴۰۰/۰۵/۱۹

تمدید تخفیفات همکاری و شروع جشنواره تخفیف باران

به اطلاع مشتریان گرامی شیک رنک می رسانیم: همانطور که در اطلاعیه های گذشته همزمان با ادغام و بروز رسانی سرویس ها شاهد ارائه تخفیفات و کاهش قیمت همکاری ویژه ای بوده اید هم اکنون تخفیفات اعمال ... بیشتر »

۱۴۰۰/۰۵/۱۱
لوگو شیک رنک

سامانه شیک رنک از سال 1393 با آغاز فعالیت خود و ارائه سرویس های متنوع جهت بهبود و توسعه کسب کارهای مجازی بصورت چشمگیری در سطح وب ایران را توسعه و گسترش داده است.


☜این سامانه با بالاترین سطح کیفیت سرویس ها مطابق جدید ترین الگوریتم های Google در حوزه "ارتقا و توسعه کسب کارهای مجازی" از جمله ارتقا رتبه سایت - افزایش جایگاه سایت در گوگل جهت توسعه و ارتقا آنها فعالیت دارد .
با سپردن میزبان مناسب سئو سایت خود به مجموعه با سابقه از جمله شیک رنک با بیش از 8 سال تجربه مفید در زمینه توسعه کسب کارهای مجازی به ارتقا ماهیت و جایگاه و موفقیت سایت و کسب کار خود رونق دهید .


تمامی حقوق مادی و معنوی برای این سایت متعلق به شیک رنک است.