اطلاعیه ها شیک رنک

اختلالات اخیر اینترنت کشور و قطعی آن تاثیری بر روی سفارشات شیک رنک ندارد/طرح تخفیف 50 درصدی حامی فعال شد.

روش های جایگزین پرداخت آنلاین در صورت اختلالات

به اطلاع مشتریان گرامی سامانه شیک رنک می رسد:با توجه به شرایط فعلی و اختلالات اخیر در اینترنت کشور با توجه به اختلال در سرویس های پرداخت آنلاین کشور از جمله :عدم اتصال به درگاه در برخی از ips ها - ... بیشتر »

۱۴۰۱/۰۷/۰۶

طرح حامی به مدت ۷ روز فعال شد

به اطلاع کلیه وبمستران ، و همکاران گرامی می رسد؛ ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن سالروز وفات پیامبر گرامی اسلام صلی الله علیه و آله و شهادت امام حسن مجتبی علیه السلام و امام رضا (ع) با توجه به ... بیشتر »

۱۴۰۱/۰۷/۰۳

امکان ارایه خدمات در هر شرایطی فراهم شد

به اطلاع همکاران و مشتریان گرامی می رسد؛ با توجه به اختلالات اخیر اینترنت کشور و پیش بینی های صورت گرفته و در نظر گرفتن احتمالاتی از جمله ( محدودیت داخلی دسترسی به سرویس های گوگل - محدودیت های ... بیشتر »

۱۴۰۱/۰۷/۰۱

بروز رسانی و اضافه شدن پکیج های++ در سرویس رپورتاژ آگهی ویژه

به اطلاع شما همراهان گرامی و بزرگوار در شیک رنک می رسانیم: پکیج های جدید رپورتاژ آگهی ویژه به محصولات و خدمات شیک رنک اضافه گردید. پکیج های جدید رپورتاژ آگهی ارزان نیز به محصولات و خدمات ... بیشتر »

۱۴۰۱/۰۶/۲۸

بروز رسانی و افزودن بسته های++ در سرویس کلیک گوگل ترندینگ

به اطلاع مشتریان و همکاران گرامی مان در شیک رنک می رسانیم: همانطور که در عنوان اطلاعیه مشاهده کردید سرویس های کلیک ارگانیک گوگل ترندینگ با نام برند بروز رسانی و بسته های جدید با نشان ++ به سرویس ... بیشتر »

۱۴۰۱/۰۶/۱۲

اضافه شدن قابلیت های جدید در سرویس کلیک ارگانیک ویژه (اقتصادی)

به اطلاع همکاران و مشتریان محترم مجموعه شیک رنک می رسد: سرویس کلیک و ورودی گوگل اقتصادی به نام جدید سرویس کلیک و ورودی گوگل ویژه تغییر نام و بروز رسانی گردید . در این بروز رسانی علاوه بر تغیر ... بیشتر »

۱۴۰۱/۰۶/۰۹

97 درصد تخفیف برای خرید سامانه پیام کوتاه به مدت محدود

به اطلاع مشتریان گرامی شیک رنک می رساند با پایان مهلت تخفیف نمایندگی پنل پیامکی هم اکنون طرح تخفیف 97 درصدی برای خرید سامانه پیامکی در شیک رنک فعال گردید. تخفیف 97 درصدی در شیک رنک فرصتی دیگر را ... بیشتر »

۱۴۰۱/۰۶/۰۹

اضافه شدن کانال اطلاع رسانی و پشتیبانی بر خط در پیام رسان ها و بروز رسانی اطلاعات تماس با ما

به اطلاع مشتریان و همکاران گرامی مان در شیک رنک می رسانیم: قسمت پل ارتباطی یا بخش تماس با ما سایت بروز رسانی گردید . در این بروز رسانی پشتیبانی بر خط در 6 پیام رسانی ایرانی و 1 پیام رسان خارجی به ... بیشتر »

۱۴۰۱/۰۶/۰۵

95 درصد تخفیف برای خرید نمایندگی سامانه پیام کوتاه به مدت محدود

مژده مژده به شیک رنک های عزیز تخفیف 95 درصدی اول هفته شیک رنک فرصتی دیگر را برای دریافت و خرید نمایندگی پنل پیامک برای شما فراهم میکند. این تخفیف تنها فقط برای سفارش نمایندگی پنل پیامک به مدت ... بیشتر »

۱۴۰۱/۰۶/۰۵

اعطای نمایندگی پیامک و بروزرسانی

به اطلاع همکاران و مشتریان گرامی مان در شیک رنک می رسانیم با توجه به اخد قرارداد رسمی با شرکت مادر بار دگر اعطای نمایندگی سامانه پیام کوتاه بصورت دائمی در شیک رنک فراهم شده است. هم اکنون امکان ... بیشتر »

۱۴۰۱/۰۶/۰۳
اطلاعیه ها
لوگو شیک رنک
تماس با مادرباره ماهمکاری با ماشرایط خدماتRSSنقشه سایت

سامانه شیک رنک از سال 1393 با آغاز فعالیت خود و ارائه سرویس های متنوع جهت بهبود و توسعه کسب کارهای مجازی بصورت چشمگیری در سطح وب ایران را توسعه و گسترش داده است.


درباره شیک رنک:
☜این سامانه با بالاترین سطح کیفیت سرویس ها مطابق جدید ترین الگوریتم های Google در حوزه "ارتقا و توسعه کسب کارهای مجازی" از جمله ارتقا رتبه سایت - افزایش جایگاه سایت در گوگل جهت توسعه و ارتقا آنها فعالیت دارد .
با سپردن میزبان مناسب سئو سایت خود به مجموعه با سابقه از جمله شیک رنک با بیش از 8 سال تجربه مفید در زمینه توسعه کسب کارهای مجازی به ارتقا ماهیت و جایگاه و موفقیت سایت و کسب کار خود رونق دهید .


دنبال کردن کانال تلگرام  دنبال کردن کانال سروش پلاس دنبال کردن کانال ایتا دنبال کردن کانال چتزی دنبال کردن کانال آیگپ دنبال کردن کانال بله دنبال کردن کانال گپ
نقشه سایت

تمامی حقوق مادی و معنوی برای این سایت متعلق به شیک رنک است.