ابزار نمایش نسخه کش شده وب سایت در گوگل

آخرین نسخه از صفحات ذخیره شده وب سایت خود در حافظه نهان گوگل را مشاهده کنید.

اگر سایت مورد نظر شما کند است یا سرور سایت پاسخ نمیدهد، می توانید با کمک این ابزار به پیوند ذخیره‌ شده سایت خود در حافظه پنهان گوگل بروید.

ابزار نمایش آخرین نسخه سایت در گوگل کاری از شیک رنک بوده که به شما نشان می دهد که خزنده گوگل آخرین بار، چه موقع از صفحات سایت شما دیدن کرده است و آخرین نسخه صفحات سایت شما را در حافظه و کش داده های خود دارد را به نمایش می گذارد.

نمایش نسخه کش شده سایت در گوگل


ابزار نمایش نسخه کش شده سایت در گوگل شیک رنکدرباره ابزار نسخه کش شده وب سایت در گوگل

وقتی که گوگل از یک صفحه بازدید می کند، یک اسکرین شات از صفحه سایت می گیرد و کلیه محتوا آن صفحه را به منظور خزیدن های بعدی خود در حافظه نهان خود ذخیره می کند ایندکس صفحه کش شده در واقع بک آپ نسخه ای مانند html آن صفحه وب می باشد. علاوه بر این، گوگل تاریخ آخرین بازدید خزنده ها کروال را نیز در صفحه کش شده درج می کند.
ابزار نمایش آخرین نسخه صفحه کش شده یا cached page برای اولین بار در 1 شهریور ماه 1400 توسط شیک رنک ارائه گردید.
هر گونه کپی برداری از ابزار ها تنها با ذکر نام شیک رنک برای عموم مجاز است
لوگو شیک رنک

شیک رنک از سال 1393 با آغاز فعالیت خود و ارائه سرویس های متنوع جهت بهبود و توسعه کسب کارهای مجازی بصورت چشمگیری در سطح وب ایران را توسعه و گسترش داده است.


☜مجموعه ► شیک رنک ◄ با بالاترین سطح کیفیت سرویس ها مطابق جدید ترین الگوریتم های Google در حوزه "ارتقا و توسعه کسب کارهای مجازی" از جمله ارتقا رتبه سایت - افزایش جایگاه سایت در گوگل جهت توسعه و ارتقا آنها فعالیت دارد .
با سپردن میزبان مناسب سئو سایت خود به مجموعه با سابقه از جمله شیک رنک با بیش از 8 سال تجربه مفید در زمینه توسعه کسب کارهای مجازی به ارتقا ماهیت و جایگاه و موفقیت سایت و کسب کار خود رونق دهید .


تمامی حقوق مادی و معنوی برای این سایت متعلق به شیک رنک می باشد.
© chicrank.ir , Inc. 2015 - 2021