ابزار بررسی جایگاه کلمات کلیدی در نتایج گوگل

جایگاه و موقعیت وب سایت خود برای نتایج جستجوی کلمات کلیدی مدنظر شما در گوگل را بررسی کنید


ابزار بررسی جایگاه کلمات کلیدی در نتایج گوگل شیک رنک به شما این امکان را می دهد بصورت رایگان روند بهینه سازی عبارات کلیدی سایت خود را روزانه تا 5 مرتبه در 10 صفحه نتایج جستجوی گوگل مورد بررسی و رصد کنید.

بررسی جایگاه عبارت کلیدی در گوگل


ابزار بررسی جایگاه کلمات کلیدی در نتایج گوگلدرباره ابزار بررسی جایگاه کلمات کلیدی در نتایج گوگل-شیک رنک

جایگاه عبارات کلیدی سایت ، با توجه به اهمیت بالای آن جهت بررسی و رصد موقعیت وب سایت در نتایج جستجوی گوگل، وجود ابزاری دقیق و کاربردی و رایگان که بتواند در کوتاه ترین زمان جایگاه و موقعیت عبارات کلیدی سایت را ارائه دهد بیش از گذشته حس می شد، بنابراین با فراهم شدن ابزار رایگان بررسی جایگاه کلمات کلیدی نتایج گوگل در شیک رنک این امکان فراهم گردید است تا با روشی دقیق و شفاف وبمستران و سئو کاران و کارشناسان دیجتال مارکتینگ و سئو و عموم کاربران بتوانند در فاصله چند میلی ثانیه به رصد کلمات سایت خود بپردازند.
ابزار بررسی جایگاه کلمات کلیدی در نتایج گوگل-شیک رنک در 8 شهریور ماه 1400 توسط شیک رنک ارائه گردید.
هر گونه کپی برداری از ابزار ها تنها با ذکر نام شیک رنک برای عموم مجاز است
لوگو شیک رنک

شیک رنک از سال 1393 با آغاز فعالیت خود و ارائه سرویس های متنوع جهت بهبود و توسعه کسب کارهای مجازی بصورت چشمگیری در سطح وب ایران را توسعه و گسترش داده است.


☜مجموعه ► شیک رنک ◄ با بالاترین سطح کیفیت سرویس ها مطابق جدید ترین الگوریتم های Google در حوزه "ارتقا و توسعه کسب کارهای مجازی" از جمله ارتقا رتبه سایت - افزایش جایگاه سایت در گوگل جهت توسعه و ارتقا آنها فعالیت دارد .
با سپردن میزبان مناسب سئو سایت خود به مجموعه با سابقه از جمله شیک رنک با بیش از 8 سال تجربه مفید در زمینه توسعه کسب کارهای مجازی به ارتقا ماهیت و جایگاه و موفقیت سایت و کسب کار خود رونق دهید .


تمامی حقوق مادی و معنوی برای این سایت متعلق به شیک رنک می باشد.
© chicrank.ir , Inc. 2015 - 2021