افزایش ورودی گوگل:
ارتقا ماهیت و جایگاه سایت شما در نتایج جست و جوی گوگل.

به خاطر داشته باشید که کاربران موبایل اهمیت بسیار زیادی برای گوگل دارند، زیرا معمولا بیشترین ورودی های سایت شما را تشکیل می دهند. بنابراین حتما مطمئن شوید که سایت شما نمایش درستی در دستگاه های موبایل و تبلت دارد و اصطلاحا واکنش گرا (RESPONSIVE) است و سپس اقدام به خرید ورودی گوگل موبایلی مجموعه شیک رنک کنید و بخش عظیمی از ترافیک ارگانیک طبیعی از سرچ در نتایج گوگل موبایلی را به سایت خود اختصاص دهید .

اهمیت خرید افزایش ورودی گوگل ایرانی موبایل و دسکتاپ

شيك رنك نخستین سیستم ارائه انواع سرویس های افزایش بازديد گوگل - كليك ارگانیک گوگل و ورودي ارزان گوگل مطابق جدیدترین الگوریتم گوگل جهت ارتقا و توسعه کسب کارها / شعار؛(به اندازه تعهد مان قول می دهیم بیش از تعهد مان عمل می کنیم )

همانطور که می دانید در واقع بیش از 90 درصد از کاربران و مشتریان سایت ها از طریق گوگل تامین می شود.
خرید ورودی گوگل نیز یکی از جدید ترین استراتژی ها سئو 2020 و میانبری سریع جهت کسب رتبه در عبارات کلیدی و ترافیک ارگانیک در نتایج برتر گوگل فارسی است .

افزایش ورودی گوگل

اهداف و مزایای از خرید ورودی گوگل ویژه (ایرانی):

- آماده سازی سایت جهت رشد در گوگل و الکسا
- ارتقا رتبه گوگل در بلند مدت
- کاهش نوسان در گوگل و رنک الکسای ایران و جهانی
- ارتقا رتبه کلمات کلیدی در نتایج جستجو فارسی و جهانی
- ترند و داغ کردن کلمات کلیدی در نتایج جستجوی فارسی و جهانی
- دریافت ترافیک مستقیم و رفرالی از گوگل
- کسب جایگاه در نتایج برتر گوگل SERP و پیشنهادات هم موضوع
- افزایش ضریب اعتماد گوگل در بلند مدت
- کاهش فوری رنک الکسای IRAN
- کاهش فوری رنک الکسای کشوری
- تایم و زمان ماندگاری زیاد جهت بهبود فوری بونس ریت
- ارتقا سرعت ایندکس صفحات یا مطالب
- کسب رنک بالاتر در مقایسه با رقبا (اثر گذاری روی مخاطبین شما)
- ارتقا ماهیت و جایگاه سایت شما در بلند مدت
- افزایش قدرت مانور سایت در رقابت و جستجو در بلند مدت

و در نتیجه:

کسب ترافیک ارگانیک با نمایان شدن برند شما در پیشنهادهای SERP گوگل هنگام تایپ کلمه کلیدی

برای مثال، اگر شما کلمه "خرید" را سرچ کنید پیشنهادات گوگل را برای سایت های "دی جی کالا و "آمازون" یا "ebay" را می بینید.

و یا اگر شما کلمه "خرید خودرو" را سرچ کنید پیشنهادات گوگل را برای سایت های "باما" و "شیپور" را مشاهده می کنید .

این برند ها هزینه خیلی زیادی کردند که به این موفقیت رسیده اند که با جستجوی کلمه کلیدی، گوگل نام برند آنها را پیشنهاد می دهد.همانطور که تصورش را می کنید رسیدن به این استراتژی برندیگ نیاز به زمان و برنامه ریزی منظم و سرمایه گذاری هوشمند و بالا می باشد .

خبر بد اینکه در حال حاضر گرفتن رتبه 1 در نتایج جستجوی در سئو 2021 و سال 99 به اندازه قبل باعث دیده شدن سایت شما نمی شود. !

گوگل برای این که کار کاربران را ساده‌تر و تجربیات بهتری را برای آن‌ها فراهم سازد، قابلیت هایی را در صفحه نتایج موتور جستجو SERP فراهم کرده از جمله نمایش بخشی از محتوای سایت‌ها در این صفحه که باعث می‌شود کاربران بدون نیاز به کلیک روی نتیجه، بتوانند پاسخ جستجو را دریافت کنند. هر چند این امکانات کار کاربران را ساده‌تر کرده اما از طرفی باعث می‌شوند کار سئو کاران و بازاریاب‌ها سخت‌تر شود، حتی اگر رتبه اول را در نتایج ارگانیک و اول گوگل داشته باشند. چون امروزه موتورهای جستجو نسبت به گذشته بشدت پیشرفته‌تر و سخت تر از قبل شده‌اند .

Organic traffic یا نتایج ارگانیک،که به عنوان "لیست های طبیعی" گوگل نیز شناخته می شوند، که در قسمت اصلی صفحه گوگل SERP ظاهر می شوند و نتیجه الگوریتم جستجوی ارگانیک Google است، سایت هایی که به صورت ارگانیک در SERP ظاهر می شوند سایت های مهم و مورد اعتماد و برندی هستند.


خبر خوب این است که شما از همین امروز می توانید با کمک پکیج های ورودی گوگل ویژه - ورودی گوگل ایرانی مجموعه شیک رنک به این نتیجه شگفت انگیز برسید.

خرید ورودی گوگل موبایلی
ورودی گوگل موبایلی تنها بر نتایج جستجو که توسط موبایل انجام می‌شود تأثیر دارد .

تجربه و آمار به ما نشان داده که کاربران موبایل بسیار بیشتر از کاربران دستکاپ و کامپیوتر هستند و حتی درصد اینکه خود شما در حال بازدید با موبایل اینجا هستید 70 درصد است .

متاسفانه مسئله بسیار جالبی که طی بررسی ما رخ داده است اکثر سایت های وبمستران بر خلاف دستکاپ در نتایج جستجو موبایل نمایش خوبی ندارند .

در آپدیتی که برای الگوریتم موبایل فرندلی گوگل انجام شده سایت های که ورودی متناسب با موبایل نداشته باشند جایگاه خود را در رتبه‌بندی گوگل از دست می دهند و بر عکس سایت های که بر اساس موبایل فرندلی بودن طراحی‌ شده‌ و ورودی از نتایج جستجوی موبایل داشته جایگاه متناسب و بالاتری در نتایج جستجو موبایلی در گوگل کسب کرده اند. 

یکی دیگر از امکانات خیلی خوبی که گوگل در اختیار همگان قرار داده که تاکنون از بهره آن به دور بوده اید و نمایش سایت خود را در نتایج جستجو گوگل بر روی دستگاه هایی که کاربر ممکن است در آنها به جستجو بپردازد، محدود کنید زیرا ممکن است تاکنون به کاربران موبایل در جستجوی موبایلی گوگل اهمیتی نداده باشید!

پس از بررسی های تیم شیک رنک مشخص شد که اکثر مشتری سایت ها سیگنال های فوق العاده ای جهت تبدیل نرخ بازدید کنندگان موبایل به مشتری را از طریق گوشی های موبایل دارند اما تاکنون با نبودن شرایط و رابط کاربری مناسب در بستر موبایل باعث شده بود که بر خلاف ورودی های زیاد، نرخ تبدیل ورودی به مشتری در موبایل به شدت کم باشد.

به همین دلیل مجموعه شیک رنک با ارائه و رونمایی از جدید ترین پکیج خود یعنی "ورودی گوگل موبایلی" را در بستر موبایل پس از تست و نتایج فوق العاده آن برای مشتریان گرامی و سئو کاران محترم فراهم نموده است .

برخی از اهداف خرید ورودی گوگل موبایلی :

کسب ورودی ارگانیک از نتایج ارگانیک در پیشنهادهای گوگل هنگام تایپ کلمه کلیدی در جستجوی موبایل
- برند کردن کلمات کلیدی در نتایج جستجوی موبایل
- ترند و داغ کردن کلمات کلیدی در نتایج جستجوی موبایل
- اضافه شدن کلمات کلیدی به لست پیشنهادات برتر گوگل در انتهای نتایج جستجو گوگل مرورگر موبایل
- دریافت ترافیک اختصاصی و ارگانیک از جستجوی گوگل در موبایل
- کسب جایگاه در نتایج برتر جستجو موبایل از گوگل SERP و پیشنهادات هم موضوع

اهمیت خرید ورودی گوگل موبایلی :

- افزایش ضریب اعتماد گوگل در نتایج موبایلی
- کاهش رنک الکسای IRAN و جهانی
- کاهش بونس ریت از قابلیت (کلیک داخلی)
- ارتقا سرعت ایندکس صفحات و مطالب در سرچ کاربران موبایل
- کسب رنک بالاتر در مقایسه با رقبا در جستجوی موبایلی (اثر گذاری روی کاربران جستجوی موبایل)
- ارتقا ماهیت و جایگاه سایت شما در نتایج مرورگر موبایل گوگل
- افزایش قدرت مانور سایت در رقابت و جستجو موبایلخرید ورودی گوگل ویژه ایرانی مجموعه شیک رنک به شکل کاملا طبیعی و هوشمندانه:

در صورتی که سایت شما کمتر از یک سال راه اندازی شده، بهتر است از کلمات کلیدی به همراه نام و برند سایت خود استفاده کنید.

برای مثال: خرید ورودی گوگل شیک رنک


این استراتژی جهت ارتقا رتبه کلمه کلیدی وب سایت ها در سئو 2021 و سال 99 پیشنهاد می شود .

راهنمای ساده برای شما : انقدر برای کلمات تخصصی سایت خود ترافیک و ورودی گوگل ایجاد کنید تا گوگل را مجبور به اضافه کردن لیست کلمات شما به لیست کیبورد های پر سرچ و ترند و برند جستجوی خود کند .

این تکنیک هوشمند شیک رنکی جدید ترین شیوه تست شده جهت بکارگیری کلمات کلیدی در ورودی گوگل و یا حتی بک لینک در سئو 2021 و سال 99 می باشد این فرایند موجب افزایش ضریب اعتماد گوگل و افزایش رتبه سریع و طبیعی و دریافت ترافیک ارگانیک و مستقیم را برای وب سایت شما در پی خواهد داشت .

شما با این تکنیک، بدون آن که هزینه های کلان برندسازی رسانه ای و ... داشته باشید با این استراتژی برندینگ را برای سایت خود و کلمات کلیدی سایت خود براحتی ایجاد می کنید.


برای مشاهده سرویس ها و پکیج های شیک رنک به صفحه اصلی سایت شیک رنک مراجعه نمایید
جستجو در سایت
جستجو در گوگل
لوگو شیک رنک

شیک رنک از سال 1393 با آغاز فعالیت خود و ارائه سرویس های متنوع جهت بهبود و توسعه کسب کارهای مجازی بصورت چشمگیری در سطح وب ایران را توسعه و گسترش داده است.


☜مجموعه ► شیک رنک ◄ با بالاترین سطح کیفیت سرویس ها مطابق جدید ترین الگوریتم های Google در حوزه "ارتقا و توسعه کسب کارهای مجازی" از جمله ارتقا رتبه سایت - افزایش جایگاه سایت در گوگل جهت توسعه و ارتقا آنها فعالیت دارد .
با سپردن میزبان مناسب سئو سایت خود به مجموعه با سابقه از جمله شیک رنک با بیش از 8 سال تجربه مفید در زمینه توسعه کسب کارهای مجازی به ارتقا ماهیت و جایگاه و موفقیت سایت و کسب کار خود رونق دهید .


تمامی حقوق مادی و معنوی برای این سایت متعلق به شیک رنک می باشد.
© chicrank.ir , Inc. 2015 - 2021