مرکز آموزش نحوه فعالسازی قابلیت شاخص بازدید بازگشتی سایت و تاثیر آن بر الگوریتم رنک برین شیک رنک

نحوه فعالسازی قابلیت شاخص بازدید بازگشتی سایت و تاثیر آن بر الگوریتم رنک برین

شاخص بازدید بازگشتی و بازدید از زیر صفحات

شاخص بازدید بازگشتی یا Returning Visitors بطور کلی همان یوزها یا کاربران وفادار سایت شناخته می شوند اما تاثیر آن در رتبه بندی گوگل بر اساس دیگر معیار های الگوریتم رنک برین است .
توجه داشته باشید که این شاخص را باید در کنار پارامترهای الگوریتم رنک برین گوگل از جمله: میانگین زمان سپری شده در سایت - بازدید از دیگر صفحات به ازای هر ورود به سایت و نرخ پرش و... در نظر گرفته شود.

  • مزایا
    شاخص بازدید بازگشتی، در کنار این پارامترهای مهم الگوریتم رنک برین برای سنجش رضایت کاربر و میزان رضایت مندی و وفاداری کاربران نسبت به سایتی توسط گوگل ارزیابی و رتبه بندی می شوند.

  • معیاب
    باید بدانید که بازدید بازگشتی سایت باید Visitors new یا نوعی بازدید یونیک جدید باشد با تعداد باز مراجعه با تعداد دفعات 2 تا 3 بازدید در یک دوره به ازای ورود به سایت در روز ! در غیر اینصورت هیچ تاثیر مثبتی در کسب رتبه ندارد و بلعکس نوعی بازدید بیهوده یا Refresh و بارگذاری مجدد صفحه از نوع بازدیدهای فیک و غیر یکتا شناخته می شود .

فرایندی که گوگل در الگوریتم رنک برین طراحی کرده و مبنای آن رفتار کاربران بوده و کمک به بهبود و طبیعی‌ تر شدن هر چه بیشتر رتبه سایت ها و نتایج ارگانیگ جستجو بر اساس تعامل کاربران می شود.

به عبارت دیگر در این تاکتیک گوگل تشخیص می دهد که کاربران پس از ورود به سایت،در چه بازه زمانی و چه میزان، به دیگر صفحات سایت علاقه‌ مند بوده و به چه تعداد دفعات ورود به ازای بازدید از دیگر صفحات، آن سایت، را پسند کرده‌، ارزیابی می کند.
در نتیجه هر چه یک سایت مورد تعامل بیشتر کاربران با رعایت پارامترهای اصل رضایت کاربر قرار بگیرد، رتبه بالاتری در این الگوریتم گوگل نصیبش می شود .

  • قابلیت بازدید بازگشتی + بازدید از زیر صفحات سایت در سرویس های شیک رنک

بصورت پیشفرض و رایگان در کلیه سرویس های افزایش بازدید ، افزایش ورودی و افزایش کلیک گوگل این قابلیت ها فعال است و در آینده مطابق الگوریتم های گوگل به مشتریان دسترسی برای انتخاب تنظیمات بیشتر داده می شود .

حالت پیشفرض و تنظیمات بازدید بازگشتی در تمامی سرویس های شیک رنک بصورت زیر می باشد :
به ازای ورود هر 1 بازدید یونیک به سایت و پس از طی کردن تایم مشخص سرویس انتخابی شما (۳۰ ثانیه ، ۸۰ ثانیه ، ۱۵۰ ثانیه و ۲۰۰ ثانیه و.. ) بلافاصله 1 ورود و بازدید از دیگر صفحات سایت بصورت رندوم با همان IP صورت گرفته و پس از سپری شدن 30 ثانیه اول مجدد همین فرایند در صفحه ای دیگر از سایت تکرار می شود .

در واقع به ازای هر 1 بازدید خریداری شده از شیک رنک 2 بازدید رایگان از دیگر زیر صفحات سایت شما در 2 تایم 30 ثانیه ای صورت می گیرد .

مثال :

شما بسته ای با 100 بازدید گوگل روزانه از شیک رنک تهیه می کنید ، در مجموع روزانه 300 بازدید از سایت معرفی شده و سایر صفحات صورت می گیرد ، یعنی 100 بازدید یونیک + 100 بازدید مجدد و بازگشتی با همان 100 ip یونیک از 2 صفحه جدید سایت شما بصورت رندوم در 2 تایم 30 ثانیه ای

680 کاربر این را مفید یافتند
بازدید: 507
نویسنده: شیک رنک
آیا این پاسخ به شما کمک کرد؟
به عملکرد ما چه امتیازی می دهید ؟
لینک کوتاه مقاله: https://chicrank.ir/knowledgebase/47
کد: 47

مقالات مربوطه

حداکثر زمان فعالسازی و اجرای سرویس های شیک رنک چقدر است ؟

تمام تلاش خود را انجام خواهیم داد تا در کمترین زمان ممکن سرویس مشتریان را فعال و تحویل دهیم ....

درگاه پرداخت سایت دچار اختلال است چگونه سفارش دهم؟

در صورتی که به هر دلیلی در زمان پرداخت آنلاین دچار مشکل شدید و امکان پرداخت آنلاین با اختلالات...

علت افت ناگهانی و یا پرش در نتایج گوگل

حتما برای شما هم پیش آمده است که سایتتان بعد از این که از نتایج صفحه اول گوگل قرار گرفته، گاهی...

نحوه صحیح ثبت سفارش ترندینگ کلیک گوگل با همراه نام برند

همه سایت و کسب کارها در هر زمینه ای کلمات کلیدی و تخصصی مرتبط با فعالیت خود دارند که این کلمات...

سوالات متداول پیرامون سرویس کلیک ارگانیک گوگل

فهرست سوالات متداول کلیک گوگل چرا مقدار کلیک کلمه کلیدی سایت من در سرچ کنسول گوگل نسبت به...

لوگو شیک رنک

سامانه شیک رنک از سال 1393 با آغاز فعالیت خود و ارائه سرویس های متنوع جهت بهبود و توسعه کسب کارهای مجازی بصورت چشمگیری در سطح وب ایران را توسعه و گسترش داده است.


☜این سامانه با بالاترین سطح کیفیت سرویس ها مطابق جدید ترین الگوریتم های Google در حوزه "ارتقا و توسعه کسب کارهای مجازی" از جمله ارتقا رتبه سایت - افزایش جایگاه سایت در گوگل جهت توسعه و ارتقا آنها فعالیت دارد .
با سپردن میزبان مناسب سئو سایت خود به مجموعه با سابقه از جمله شیک رنک با بیش از 8 سال تجربه مفید در زمینه توسعه کسب کارهای مجازی به ارتقا ماهیت و جایگاه و موفقیت سایت و کسب کار خود رونق دهید .


تمامی حقوق مادی و معنوی برای این سایت متعلق به شیک رنک است.