ابزار نمایش وضعیت ایندکس صفحات سایت بصورت مستقیم در گوگل

آخرین نتایج از صفحات ایندکس شده وب سایت خود در گوگل را مشاهده کنید.


گوگل با crawler ربات های خزنده خود، صفحات جدید سایت را پیدا کرده و ذخیره و ایندکس می کند صفحات ایندکس شده سایت در گوگل، ‌به معنای این است که گوگل سایت و صفحات شما را بررسی کرده و در پایگاه داده بزرگ خود ذخیره کرده است .

نمایش وضعیت ایندکس صفحات سایت در گوگل


ابزار نمایش وضعیت ایندکس صفحات سایت در گوگل شیک رنکنحوه عملکرد ابزار نمایش وضعیت ایندکس صفحات سایت بصورت مستقیم در گوگل

نخستین مورد مهمی که باید بررسی کنید ایندکس شدن صفحات سایت شما در گوگل است برای بررسی صفحات ایندکس شده در گوگل از ابزار نمایش وضعیت ایندکس صفحات سایت بصورت مستقیم شیک رنک استفاده کنید. در خروجی نتایج می توانید بررسی کنید که آیا صفحه سایت شما با اطلاعات صحیح ایندکس به درستی انجام شده است یا نه.
پس از وارد کردن آدرس صفحه مورد نظر در کادر ابزار فوق اگر با خطا مواجهه شدید، باید بدانید که صفحه سایت شما در گوگل ایندکس نشده است.

اهمیت ایندکس صحیح صفحات در گوگل

گوگل بروز ترین و دقیق ترین محتوای سایت شما را ایندکس و در نتایج نمایش دهد.
وقتی که شما بدانید کدام محتوای سایت شما در نتایج جستجو گوگل نمایش داده می شود می توانید بالاترین بازخورد را از خزنده های گوگل بگیرید .
تجزیه و تحلیل دقیق مطالب و بررسی تاثیرات صفحات در نتایج ، اطلاعات با ارزشی را به دست می آورید.

چهار روش سریع قرار گرفتن سایت در لیست ایندکس گوگل

4 روش متداول و تخصصی برای ایندکس صفحات سایت در گوگل وجود دارد:
1. با استفاده از نقشه سایت و معرفی آن به گوگل می توانید هنگامی ربات های خزنده گوگل صفحات سایت شما را بررسی می کند، با استفاده از نقشه به دیگر صفحات سایت هدایت شود و آن ها را مورد بررسی و ایندکس قرار دهد.
2. استفاده از ابزار سرچ کنسول گوگل : ابتدا باید سایت خود را در سرچ کنسول ثبت کرده باشید. بعد از آن باید وارد سایت search console شده و صفحه ای را که می خواهید ایندکس شود را در قسمت URL inspection وارد نمایید. بعد از وارد کردن آدرس صفحه در قسمت فوق، اگر صفحه ی سایت شما ایندکس نشده باشد . پیغام URL is not on Google را مشاهده می کنید در این وضعیت باید بر روی گزینه REQUEST INDEXING کلیک کرده و منتظر بمانید تا درخواست شما تکمیل گردد.
3.به کمک سرویس های افزایش بازدید بویژه سرویس های کلیک ارگانیک گوگل آمار کلیک و بازدید سایت خود را افزایش دهید تا خزنده های گوگل را مجبور به بازدید و خزش مجدد بصورت اورژانسی از سایت کنید.
4. از سایت های دیگر بک لینک دریافت کنید و موقعی که گوگل آن سایت ها را بررسی می کند، خزنده های گوگل لینک سایت شما را نیز بررسی کرده و ایندکس می کند.
ابزار نمایش وضعیت ایندکس صفحات سایت بصورت مستقیم در گوگل برای اولین بار در 1 شهریور ماه 1400 توسط شیک رنک ارائه گردید.
هر گونه کپی برداری از ابزار ها تنها با ذکر نام شیک رنک برای عموم مجاز است
لوگو شیک رنک

شیک رنک از سال 1393 با آغاز فعالیت خود و ارائه سرویس های متنوع جهت بهبود و توسعه کسب کارهای مجازی بصورت چشمگیری در سطح وب ایران را توسعه و گسترش داده است.


☜مجموعه ► شیک رنک ◄ با بالاترین سطح کیفیت سرویس ها مطابق جدید ترین الگوریتم های Google در حوزه "ارتقا و توسعه کسب کارهای مجازی" از جمله ارتقا رتبه سایت - افزایش جایگاه سایت در گوگل جهت توسعه و ارتقا آنها فعالیت دارد .
با سپردن میزبان مناسب سئو سایت خود به مجموعه با سابقه از جمله شیک رنک با بیش از 8 سال تجربه مفید در زمینه توسعه کسب کارهای مجازی به ارتقا ماهیت و جایگاه و موفقیت سایت و کسب کار خود رونق دهید .


تمامی حقوق مادی و معنوی برای این سایت متعلق به شیک رنک می باشد.
© chicrank.ir , Inc. 2015 - 2021