ابزار بررسی سرعت سایت توسط گوگل

استاندارد برای سرعت لود میانگینی بین 3 ثانیه می باشد در صورتی که سایت شما بیش از آن نیاز به بارگذاری کامل داشته باشد نیازمند بهینه سازی می باشد.

با استفاده از ابزار فعلی می توانید سرعت صفحات سایت را براساس فاکتورهای مهمی که گوگل برای ارزیابی در نظر می گیرد را مورد سنجش قرار دهید

ابزار بررسی سرعت سایت توسط Google


ابزار بررسی سرعت سایت توسط گوگل شیک رنکبرای عملکر بهتر ابزار قبل از بررسی آی پی خود را به IP غیر از ایران تغییر دهید


درباره ابزار بررسی سرعت سایت توسط گوگل

بررسی سرعت سایت توسط گوگل Google PageSpeed Insights. وب سایت خود را با ابزار PageSpeed تحلیل و بهینه سازی کنید. فقط کافیست آدرس سایت خود را وارد کنید و در عرض چند ثانیه سرعت لود سایت خود را با جزئیات کامل سرعت سایت را بصورت رایگان مشاهده نمایید.
ابزار بررسی سرعت سایت شیک رنک قدرت گرفته از گوگل می باشد، خروجی ابزار گزارشی کامل به شما ارائه می دهد که شامل امتیاز سرعت بارگذاری سایت عددی بین 0 تا 100 و آنالیز سورس کدهای صفحه به و دیگر فاکتورهای مهم و تشکیل دهنده صفحه وب سایت می باشد. در آخر پیشنهاداتی برای بهینه سازی صفحه وب شما توسط گوگل ارائه شده است.
ابزار بررسی سرعت سایت توسط Google برای اولین بار در 3 شهریور ماه 1400 توسط شیک رنک ارائه گردید.
هر گونه کپی برداری از ابزار ها تنها با ذکر نام شیک رنک برای عموم مجاز است
لوگو شیک رنک

شیک رنک از سال 1393 با آغاز فعالیت خود و ارائه سرویس های متنوع جهت بهبود و توسعه کسب کارهای مجازی بصورت چشمگیری در سطح وب ایران را توسعه و گسترش داده است.


☜مجموعه ► شیک رنک ◄ با بالاترین سطح کیفیت سرویس ها مطابق جدید ترین الگوریتم های Google در حوزه "ارتقا و توسعه کسب کارهای مجازی" از جمله ارتقا رتبه سایت - افزایش جایگاه سایت در گوگل جهت توسعه و ارتقا آنها فعالیت دارد .
با سپردن میزبان مناسب سئو سایت خود به مجموعه با سابقه از جمله شیک رنک با بیش از 8 سال تجربه مفید در زمینه توسعه کسب کارهای مجازی به ارتقا ماهیت و جایگاه و موفقیت سایت و کسب کار خود رونق دهید .


تمامی حقوق مادی و معنوی برای این سایت متعلق به شیک رنک می باشد.
© chicrank.ir , Inc. 2015 - 2021