خرید افزایش نرخ کلیک ارگانیک گوگل حرفه ای

گوگل و اکثر موتورهای جستجوی دیگر از الگوریتم‌هایی استفاده می‌کنند تا تعیین کنند که کدام سایت‌ها باید در فهرست صفحات نتایج موتورهای جستجو (SERP) برای جست‌وجوهای داده شده در بالاترین سطح ظاهر شوند. یکی از عواملی که بر "وزن" پیوند در SERP ها تأثیر می گذارد این است که افراد چقدر روی آن کلیک می کنند یا روی آن ضربه می زنند. متخصصان سئو ثابت کرده‌اند که نرخ کلیک بالا (CTR) منجر به رتبه‌بندی بالاتر SERP می‌شود. به خاطر داشته باشید که لینک وب سایت شما صرف نظر از منحصر به فرد بودن محتوای صفحه شما با میلیون ها صفحه دیگر رقابت خواهد کرد. یکی از راه‌های افزایش ترافیک ارگانیک صفحه از موتورهای جستجو، خرید ترافیک ارگانیک از طریق همین سرویس کلیک ارگانیک گوگل است. کلیک ارگانیک گوگل کلمات کلیدی سایت شما ( CTR ) را بصورت کاملا طبیعی افزایش می دهد و رتبه بندی سئو سایت و کلمات کلیدی شما را در مدت کوتاهی بطور کاملا واقعی بهبود می بخشد. رقبای ما از ربات ها برای شبیه سازی جستجوها و کلیک های گوگل را با نام (ورودی گوگل) استفاده می کنند. ما از افراد واقعی استفاده می کنیم (ربات های ترافیکی ارگانیک نیستند!) تا کلمات کلیدی شما در نتایج گوگل را جستجو کنند و روی سایت شما کلیک کنند. کلیک های صورت گرفته باید در سرچ کنسول ثبت شوند و مستقیما نرخ CTR افزایش پیدا کند شیک رنک به شما امکان می دهد ترافیک وب سایت هدفمند را از کلیک کنندگان واقعی انسان با آدرس های آی پی کشور انتخابی با کیفیت بالا خریداری کنید.کسب رتبه صفحه اول Google غیر ممکن نیست . گوگل می داند که CTR صفحه نخست و برای رتبه صفحه اول گوگل حداقل 25 تا 70 درصد است، حال اگر سایتی CTR پایین تری داشته باشد به طور حتم گزینه مناسبی برای حضور جایگاه نخست و رتبه 1 گوگل نیست و جایگاه خود را از دست میدهد. با بسته های جستجو و کلیک حرفه ای و ارگانیک گوگل ctr تک تک کلمات کلیدی سایت خود را منفجر کنید !(99.9% CTR)! (تبدیل رویا به واقعیت) برای اولین بار توسط شیک رنک ممکن شد در گذشته ارتقا CTR بیش از 10 درصد ممکن نبود و همچنان در هیچ سایت و بسته دیگری امکان پذیر نخواهد بود با بسته های ابتدایی آغاز کنید تا به باور این افتخار پی برده سپس انفجار واقعی را در گوگل بصورت حرفه ای برای کلیه کلمات کلیدی سایتتان را رقم بزنید. فرض کنید در یک بسته کلیک گوگل نسخه استاندارد فقط 100 نفر عبارت کلیدی سایت شما را جستجو کنند و 100 کلیک صورت بگیرد نسبت جستجو و نرخ کلیک منجر به افزایش 100% Average CTR می گردد . این فرایند بکلی به گوگل واکنش مثبت و تعامل بازدید کننده گان نسبت به سایت را با جستجو و کلیک باکیفیت و ارگانیک ثابت می کند و بلعکس اگر نرخ جستجو و کلیک سایتی در نتایج جستجو گوگل ضعیف باشد با افت و کاهش CTR روبرو بوده و جایگاه کلمات کلیدی و سایت تنزل پیدا خواهد کرد. نکته: توجه داشته باشید در تمامی بسته ها مقدر کلیک دریافتی ثابت نیست - میانگین Dwell Time و زمان ماندگاری هر یوزر از لحظه جستجو و کلیک تا لحظه خروج سایت 30 ثانیه و قابل انتخاب تا 250 ثانیه می باشد.نرخ هر کلیک ارگانیک گوگل: بسته های 5 روزه 345تومان - بسته های 10 روزه 230تومان - بسته های 30 روزه 120ریال

بسته 100 جستجو و کلیک گوگل حرفه ای 30 روزه

شروع از
360,000تومان
ماهانه

100 جستجو و کلیک ارگانیک گوگل بصورت روزانه
3,000 جستجو و کلیک مجموع کل
1 عبارت کلیدی
مدت 30 روزه

بسته 200 جستجو و کلیک گوگل حرفه ای 30 روزه

شروع از
720,000تومان
ماهانه

200 جستجو و کلیک ارگانیک گوگل بصورت روزانه
6,000 جستجو و کلیک مجموع کل
2 عبارت کلیدی
مدت 30 روزه

بسته 300 جستجو و کلیک گوگل حرفه ای 30 روزه

شروع از
1,080,000تومان
ماهانه

300 جستجو و کلیک ارگانیک گوگل بصورت روزانه
9,000 جستجو و کلیک مجموع کل
3 عبارت کلیدی
مدت 30 روزه

بسته 500 جستجو و کلیک گوگل حرفه ای

شروع از
1,800,000تومان
ماهانه

500 جستجو و کلیک ارگانیک گوگل بصورت روزانه
15,000 جستجو و کلیک مجموع کل
5 عبارت کلیدی
مدت 30 روزه

بسته 1,000 جستجو و کلیک گوگل حرفه ای

شروع از
3,600,000تومان
ماهانه

1,000 جستجو و کلیک ارگانیک گوگل بصورت روزانه
30,000 جستجو و کلیک مجموع کل
10 عبارت کلیدی
مدت 30 روزه

بسته 2,000 جستجو و کلیک گوگل حرفه ای

شروع از
7,200,000تومان
ماهانه

2,000 جستجو و کلیک ارگانیک گوگل بصورت روزانه
60,000 جستجو و کلیک مجموع کل
20 عبارت کلیدی
مدت 30 روزه

بسته 5,000 جستجو و کلیک گوگل حرفه ای

شروع از
18,000,000تومان
ماهانه

5,000 جستجو و کلیک ارگانیک گوگل بصورت روزانه
150,000 جستجو و کلیک مجموع کل
50 عبارت کلیدی
مدت 30 روزه


خرید افزایش نرخ کلیک ارگانیک گوگل حرفه ای

سفارش افزایش نرخ کلیک ارگانیک گوگل حرفه ای

 در آخرین بروز رسانی الگوریتم گوگل به نظر می رسد گوگل به سمت سیگنال های بازخورد کاربر مانند تعامل، حفظ و نرخ پرش حرکت کرده است. با خرید کلیک ارگانیک گوگل شما می توانید کلیک های موثر ارگانیکی را برای بهبود رتبه خود در جستجوی گوگل به دست بیاورید. این کلیک ها باعث می شوند که سایت شما در بالاترین نتایج نت قرار بگیرد.این سرویس باعث افزایش نرخ کلیک CTR برای فهرست صفحه نتایج موتور جستجو (SERP) شما می شود که می تواند یک سیگنال بسیار مثبت رتبه بندی SEO باشد. شیک رنک تنها سرویسی است که بازدیدکنندگان انسانی واقعی را برای جستجوی کلمات کلیدی و کلیک از وب سایت شما می فرستد. شیک رنک از انسان های واقعی برای جستجوی کلمات کلیدی شما در گوگل استفاده می کند و سپس روی لیست های شما کلیک می کند و ترافیک واقعی را به وب سایت شما هدایت می کند.خرید نسخه حرفه ای جستجوی گوگل و کلیک های ارگانیک - زمان ماندگاری و زمان ماندگاری انتخاب از ⭐30 ثانیه و 250 ثانیه⭐ - چند برابر شدن ترافیک سایت و کلیک های ارگانیک - افزایش همزمان تعداد بازدیدها و کل کلیک ها افزایش میانگین CTR تا 100% برای دریافت امتیاز بهترین نتایج در موقعیت متوسط ​​- کاهش تدریجی و بهبود رتبه الکسای ایران و جهانی - کاهش تدریجی نرخ پرش و بهبود نرخ پرش - کسب امتیاز از الگوریتم جدید گوگل - در نتیجه ارتقای فوری رتبه سایت و کلمات کلیدی از سایت صفحات پایین گوگل تا ردیف بالا در گوگل - رتبه بندی در صفحه اول گوگل غیرممکن نیست. گوگل می داند که CTR صفحه اول و برای رتبه صفحه اول گوگل حداقل 25 تا 70 درصد است، حالا اگر سایتی CTR کمتری داشته باشد قطعا برای رتبه اول و رتبه 1 گزینه مناسبی نیست. گوگل جایگاه خود را از دست خواهد داد.


سفارش افزایش نرخ کلیک ارگانیک گوگل حرفه ای

سایر ویژگی ها افزایش نرخ کلیک ارگانیک گوگل حرفه ای

 • همه ابزارهای سئو می توانند شامل یک عنصر ریسک باشند. برخی از تکنیک ها مطمئناً خطرناک تر از سایر روش ها هستند. شیک رنک از کلیک‌کننده‌های واقعی انسانی استفاده می‌کند، بنابراین فکر می‌کنیم استفاده از سرویس ما برای خرید ترافیک سئو بسیار کمتر از تلاش برای استفاده از روش‌های کلیک خودکار یا روباتیک است.
 • رقبای ما از مولدهای ترافیک وب سایت و ربات ها برای شبیه سازی جستجوها و کلیک های گوگل استفاده می کنند. شیک رنک از کلیک‌کننده‌های واقعی انسانی استفاده می‌کند زیرا کلیک‌های تقلبی خودکار یا رباتیک بخوبی کار نمی‌کنند . پروکسی های عمومی همیشه توسط گوگل قابل شناسایی هستند. 
 • قابلیت جدید انتخاب نرخ کلیک Average CTR تا 100 درصد
 • با ارتقا CTR و رتبه گوگل، محصولات و خدمات خود را، بصورت رایگان به میلیون‌ها کاربر گوگل نمایش می دهید .
 • قابلیت اسکرول و کلیک تصادفی در صفحات سایت
 • قابلیت رایگان جستجو بازگشتی و بازدید 2 مرتبه از سایت
 • قابلیت انتخاب محیط جستجو موبایل یا دسکتاپ
 • قابلیت انتخاب نوع آی پی ایرانی یا خارجی
 • قابلیت ثبت آمار و نمایش در گوگل سرچ کنسول و Alexa
 • قابلیت انتخاب میانگین Dwell Time و زمان حضور کاربر در سایت از 30 تا 250 ثانیه
 • سرویس کاملا ایمن و مورد تایید گوگل بدون ریسک منفی برای سایت
 • جستجو و کلیک در 10 صفحه اول و 100 نتایج نخست در گوگل