امکان تست رایگان سرویس های افزایش بازدید - ورودی گوگل - کلیک ارگانیک گوگل قبل از سفارش.

سفارش و خرید کمپین بهبود رتبه الکسا [تضمینی]

کسب رتبه "الف" و برتر Alexa در شبکه افزایش بازدید و تبادل ترافیک شیک رنک فراهم شد. ارتقا رتبه سایت دیگر مانند گذشته با صرفا چند تبلیغ یا دریافت ترافیک و بازدید از تعدادی سایت یا چند شبکه اجتماعی موثر است اما کافی نیست به همین خاطر جای تعجبی نیست که روش های جدید نوین و هدفمند شیک رنک روی کار آمده با سیستمی گسترده بیش از تصورات. چرخه ای از سیستم نمایش سایت ها را در قالب شبکه ایجاد کرده ایم تا بصورت نامحدود سایت ها در این سیستم نمایش داده و بازدید دریافت کنند همین الان میتوانید به این شبکه تکثیر شونده متصل شوید و سایت خود را به زنجیره نمایش میلیون ها صفحه سایت و به کل شبکه اتصال دهید . در کمتر از چند روز شاهد رشد همه جانبه در رتبه سایت خود بویژه "رتبه الکسا" خواهید بود . برای درک بیشتر شبکه و پی بردن به گسترگی آن کافیست لینک chicrank.ir/rank را فراخوانی کنید تا صفحات مختلف به هم زنجیر شده سایت ها را در این چرخه گسترده مشاهده نمایید. در این کمپین فقط به ازای مدت استفاده از خدمات شبکه هزینه پرداخت خواهید کرد.کمپین بهبود رتبه الکسا [تضمینی] شیک رنک

0تومان

کمپین کاهش رتبه الکسا

کمپین بهبود رتبه الکسا [تضمینی]
افزودن سایت به پنل شبکه
حداقل مدت کمپین : 10 روز
ایجاد یوزر و پسورد اختصاصی جهت ورود به پنل شبکه سیستم (در صورت نداشتن)
کمپین بهبود رتبه الکسا [تضمینی] شیک رنک

25,000تومان

امتیاز کمپین کاهش رتبه الکسا

کمپین بهبود رتبه الکسا [تضمینی]
موجودی امتیاز پنل شبکه سایت های خود را افزایش دهید.

سایر ویژگی و قابلیت بسته های کمپین بهبود رتبه الکسا [تضمینی]

قابلیت ثبت آمار و نمایش در پنل اختصاصی

قابلیت مدیریت سایت های کمپین در پنل اختصاصی

قابلیت کسب امتیاز رایگان از نمایش سایت های چرخه در پنل شبکه

قابلیت اختصاص امتیاز دریافتی به سایت ها جهت بازدید بیشتر از چرخه نمایش شبکه

به ازای اختصاص هر 1 امتیاز 1 بازدید دریافتی + بازدید هدیه + بیش از 15 چرخه نمایش رایگان صفحات سایت در شبکه

دریافت بازدید واقعی از شبکه وب سایت ها

دریافت بازدید ارگانیک referral از منابع پربازدید

دریافت بازدید معتبر cpm بصورت Campaign

دریافت بازدید مستقیم Direct - Other - Display بصورت همزمان


راهبرد و مزایای سرویس کمپین بهبود رتبه الکسا [تضمینی]

خرید کمپین بهبود رتبه الکسا [تضمینی] قبل از سفارش کمپین الزامیست از قسمت راهنمای جامع فایل مخصوص سیستم را دانلود و نصب نمایید. این فایل شامل یک پوشه با پسوند zip است که در درون آن نیز صفحات html سبک قرار گرفته است . تمامی صفحات فایل نوایندکس و نوفالو هستند و تاثیر منفی بر روی سئو سایت شما ندارد. کاربران کل شبکه گسترده سیستم تنها از طریق این صفحات از سایت شما دیدن و بازدید می کنند. قرار داشتن کدهای اختصاصی و سبک بودن صفحات باعث می شود که الکسا متوجه تمامی بازدیدها شده و با محاسبه و لحاظ کردن تمامی بازدیدها ، رتبه سایت شما به شکل چشمگیری بهبود پیدا می کند. در هنگام سفارش اولین کمپین یوزر و پسورد اختصاصی شبکه را دریافت خواهید کرد. با ورود به پنل می توانید گزارش آمار سایت خود را در چرخه شبکه مشاهده و مدیریت کرده و یا از چرخه نمایش زنده سایت های شبکه امتیاز رایگان دریافت نمایید. با یوزر و پسورد اختصاصی نیز می توانید قبل از پایان دوره سررسید کمپین خود از نمایش چرخه سایت های شبکه امتیاز رایگان دریافت نمایید و امتیاز کسب شده را به سایت های خود جهت نمایش بیشتر در شبکه اختصاص دهید. (به ازای اختصاص هر 1 امتیاز 1 بازدید و بیش از 15 چرخه نمایش و بازدید رایگان صفحات سایت در شبکه)


سوالات متداول:

 • زمان فعالسازی بسته های کمپین بهبود رتبه الکسا [تضمینی] چقدر است؟

  • تمام تلاش خود را انجام خواهیم داد تا در کمترین زمان ممکن کمپین بهبود رتبه الکسا [تضمینی] را فعال و تحویل دهیم . حداکثر زمان فعال سازی سرویس با توجه به صف سفارشات فعال نشده: حداکثر 24 ساعت و حداقل 2 ساعت خواهد بود

 • نحوه اطلاع رسانی جهت تمدید سرویس کمپین بهبود رتبه الکسا [تضمینی] چگونه است ؟

   در موعد مقرر و فرا رسیدن تاریخ سررسید فاکتور تمدید برای سرویس کمپین بهبود رتبه الکسا [تضمینی] بطور خودکار صادر می گردد و از طریق ایمیل و پیامک اطلاع رسانی می گردد .

 • کمپین بهبود رتبه الکسا [تضمینی] چه برتری نسبت به دیگر سرویس دارد ؟

  • در سرویس های قبل از سفارش کمپین الزامیست از قسمت راهنمای جامع فایل مخصوص سیستم را دانلود و نصب نمایید. این فایل شامل یک پوشه با پسوند zip است که در درون آن نیز صفحات html سبک قرار گرفته است . تمامی صفحات فایل نوایندکس و نوفالو هستند و تاثیر منفی بر روی سئو سایت شما ندارد. کاربران کل شبکه گسترده سیستم تنها از طریق این صفحات از سایت شما دیدن و بازدید می کنند. قرار داشتن کدهای اختصاصی و سبک بودن صفحات باعث می شود که الکسا متوجه تمامی بازدیدها شده و با محاسبه و لحاظ کردن تمامی بازدیدها ، رتبه سایت شما به شکل چشمگیری بهبود پیدا می کند. در هنگام سفارش اولین کمپین یوزر و پسورد اختصاصی شبکه را دریافت خواهید کرد. با ورود به پنل می توانید گزارش آمار سایت خود را در چرخه شبکه مشاهده و مدیریت کرده و یا از چرخه نمایش زنده سایت های شبکه امتیاز رایگان دریافت نمایید. با یوزر و پسورد اختصاصی نیز می توانید قبل از پایان دوره سررسید کمپین خود از نمایش چرخه سایت های شبکه امتیاز رایگان دریافت نمایید و امتیاز کسب شده را به سایت های خود جهت نمایش بیشتر در شبکه اختصاص دهید. (به ازای اختصاص هر 1 امتیاز 1 بازدید و بیش از 15 چرخه نمایش و بازدید رایگان صفحات سایت در شبکه) + کسب رتبه "الف" و برتر Alexa در شبکه افزایش بازدید و تبادل ترافیک شیک رنک فراهم شد. ارتقا رتبه سایت دیگر مانند گذشته با صرفا چند تبلیغ یا دریافت ترافیک و بازدید از تعدادی سایت یا چند شبکه اجتماعی موثر است اما کافی نیست به همین خاطر جای تعجبی نیست که روش های جدید نوین و هدفمند شیک رنک روی کار آمده با سیستمی گسترده بیش از تصورات. چرخه ای از سیستم نمایش سایت ها را در قالب شبکه ایجاد کرده ایم تا بصورت نامحدود سایت ها در این سیستم نمایش داده و بازدید دریافت کنند همین الان میتوانید به این شبکه تکثیر شونده متصل شوید و سایت خود را به زنجیره نمایش میلیون ها صفحه سایت و به کل شبکه اتصال دهید . در کمتر از چند روز شاهد رشد همه جانبه در رتبه سایت خود بویژه "رتبه الکسا" خواهید بود . برای درک بیشتر شبکه و پی بردن به گسترگی آن کافیست لینک chicrank.ir/rank را فراخوانی کنید تا صفحات مختلف به هم زنجیر شده سایت ها را در این چرخه گسترده مشاهده نمایید. در این کمپین فقط به ازای مدت استفاده از خدمات شبکه هزینه پرداخت خواهید کرد.

 • آیا خرید کمپین بهبود رتبه الکسا [تضمینی] را پیشنهاد می کنید ؟

  • بله دیر یا زود سایت شما در زمان مناسب خود پس اتمام طراحی و بهینه سازی داخلی قالب سایت به سرویس کمپین بهبود رتبه الکسا [تضمینی] احتیاج مبرم خواهید داشت.

 • برای مشاهده سوالات متداول یا توضیحات بیشتر کمپین بهبود رتبه الکسا [تضمینی] به بخش مرکز آموزش و سوالات متداول سایت مراجعه نمایید .
  سایر اطلاعات سرویس کمپین بهبود رتبه الکسا [تضمینی]
  👦 نام سرویس کمپین بهبود رتبه الکسا [تضمینی]
  💲 قیمت کمپین بهبود رتبه الکسا [تضمینی] حداکثر قیمت تا 25,000تومان
  💎 ویژگی های کمپین بهبود رتبه الکسا [تضمینی] مشاهده
  آخرین بروز رسانی 2022-01-05 11:05:15
  پشتیبانی 24 ساعته از طریق تیکت
  شناسه سرویس 2
  لینک سفارش https://chicrank.ir/cart.php?gid=2
  برچسب ها خرید کمپین بهبود رتبه الکسا [تضمینی]
  سفارش کمپین بهبود رتبه الکسا [تضمینی]
  کمپین بهبود رتبه الکسا [تضمینی] شیک رنک


  لوگو شیک رنک

  سامانه شیک رنک از سال 1393 با آغاز فعالیت خود و ارائه سرویس های متنوع جهت بهبود و توسعه کسب کارهای مجازی بصورت چشمگیری در سطح وب ایران را توسعه و گسترش داده است.


  ☜این سامانه با بالاترین سطح کیفیت سرویس ها مطابق جدید ترین الگوریتم های Google در حوزه "ارتقا و توسعه کسب کارهای مجازی" از جمله ارتقا رتبه سایت - افزایش جایگاه سایت در گوگل جهت توسعه و ارتقا آنها فعالیت دارد .
  با سپردن میزبان مناسب سئو سایت خود به مجموعه با سابقه از جمله شیک رنک با بیش از 8 سال تجربه مفید در زمینه توسعه کسب کارهای مجازی به ارتقا ماهیت و جایگاه و موفقیت سایت و کسب کار خود رونق دهید .


  تمامی حقوق مادی و معنوی برای این سایت متعلق به شیک رنک است.