42 درصد تخفیف اولین سفارش در شیک رنک کد تخفیف EQAFSR

سفارش و خرید افزایش بازدید سایت

هر 1 ورودی و بازدیدی که از URL و منابع مختلف به سایت شما وارد شود 1 امتیاز و 1 سیگنال مثبت برای ارتقا رتبه سایت خواهد بود . در این سرویس به دلخواه خودتان منبع بازدید سایت خود را از بین شبکه های اجتماعی (Social) - موتور جستجو (Search) - لینک دلخواه (Referral) - بدون منبع مستقیم (Direct ) تعیین نمایید .افزایش بازدید سایت شیک رنک

20,000تومان

سرویس بازدید سایت با پیکربندی دلخواه

افزایش بازدید سایت
50 بازدید پیشفرض + افزودن تعداد اضافی بازدید
مدت 5 روز پیش فرض + افزودن مدت اضافی
40 ثانیه پیش فرض + تعیین تایم بازدید
تعیین منبع ارسال بازدید دلخواه { شبکه های اجتماعی (Social) - موتور جستجو (Search) - لینک دلخواه (Referral) - بدون منبع مستقیم (Direct ) }

سایر ویژگی و قابلیت بسته های افزایش بازدید سایت

امکان انتخاب بازدید از شبکه های اجتماعی (Social)

امکان انتخاب بازدید از موتور جستجو (Search)

امکان انتخاب بازدید از لینک دلخواه (Referral)

امکان انتخاب بازدید از منبع مخفی یا بدون منبع مستقیم (Direct )

قابلیت نمایش آمار بازدید در گوگل analytics

قابلیت رایگان انتخاب نوع IP بازدید کنندگان (ایرانی و خارجی)

قابلیت انتخاب پلتفرم بازدید کنندگان (دسکتاپ و موبایل)

قابلیت انتخاب تایم هر بازدید (40 ثانیه - 80 ثانیه و..)


راهبرد و مزایای سرویس افزایش بازدید سایت

خرید افزایش بازدید سایت Search Traffic Organic ورودی های ارگانیک همان ترافیک و بازدید هایی هستند که از طریق موتورهای جستجو وارد وبسایت شما می شوند و Direct Traffic ورودی های دایرکت همان ترافیک و بازدید هایی هستند که بصورت مستقیم به سایت شما هدایت شود و Referral Traffic ورودی های رفرال همان ترافیک و بازدید هایی هستند که از دیگر وبسایت ها به سایت شما هدایت می شوند و Social Traffic ورودی های سوشال همان ترافیک و بازدید هایی مشابه رفرال هستند اما مبدا آنها از سمت شبکه های اجتماعی به سایت شما وارد می شوند.


سوالات متداول:

 • زمان فعالسازی بسته های افزایش بازدید سایت چقدر است؟

  • تمام تلاش خود را انجام خواهیم داد تا در کمترین زمان ممکن افزایش بازدید سایت را فعال و تحویل دهیم . حداکثر زمان فعال سازی سرویس با توجه به صف سفارشات فعال نشده: حداکثر 24 ساعت و حداقل 2 ساعت خواهد بود

 • نحوه اطلاع رسانی جهت تمدید سرویس افزایش بازدید سایت چگونه است ؟

   در موعد مقرر و فرا رسیدن تاریخ سررسید فاکتور تمدید برای سرویس افزایش بازدید سایت بطور خودکار صادر می گردد و از طریق ایمیل و پیامک اطلاع رسانی می گردد .

 • افزایش بازدید سایت چه برتری نسبت به دیگر سرویس دارد ؟

  • در سرویس های Search Traffic Organic ورودی های ارگانیک همان ترافیک و بازدید هایی هستند که از طریق موتورهای جستجو وارد وبسایت شما می شوند و Direct Traffic ورودی های دایرکت همان ترافیک و بازدید هایی هستند که بصورت مستقیم به سایت شما هدایت شود و Referral Traffic ورودی های رفرال همان ترافیک و بازدید هایی هستند که از دیگر وبسایت ها به سایت شما هدایت می شوند و Social Traffic ورودی های سوشال همان ترافیک و بازدید هایی مشابه رفرال هستند اما مبدا آنها از سمت شبکه های اجتماعی به سایت شما وارد می شوند. + هر 1 ورودی و بازدیدی که از URL و منابع مختلف به سایت شما وارد شود 1 امتیاز و 1 سیگنال مثبت برای ارتقا رتبه سایت خواهد بود . در این سرویس به دلخواه خودتان منبع بازدید سایت خود را از بین شبکه های اجتماعی (Social) - موتور جستجو (Search) - لینک دلخواه (Referral) - بدون منبع مستقیم (Direct ) تعیین نمایید .

 • آیا خرید افزایش بازدید سایت را پیشنهاد می کنید ؟

  • بله دیر یا زود سایت شما در زمان مناسب خود پس اتمام طراحی و بهینه سازی داخلی قالب سایت به سرویس افزایش بازدید سایت احتیاج مبرم خواهید داشت.

 • برای مشاهده سوالات متداول یا توضیحات بیشتر افزایش بازدید سایت به بخش مرکز آموزش و سوالات متداول سایت مراجعه نمایید .
  سایر اطلاعات سرویس افزایش بازدید سایت
  👦 نام سرویس افزایش بازدید سایت
  💲 قیمت افزایش بازدید سایت حداکثر قیمت تا 20,000تومان
  💎 ویژگی های افزایش بازدید سایت مشاهده
  آخرین بروز رسانی 2021-11-19 15:44:43
  پشتیبانی 24 ساعته از طریق تیکت
  شناسه سرویس 4
  لینک سفارش https://chicrank.ir/cart.php?gid=4
  برچسب ها خرید افزایش بازدید سایت
  سفارش افزایش بازدید سایت
  خرید سرویس افزایش بازدید سایت
  افزایش بازدید سایت شیک رنک


  لوگو شیک رنک

  سامانه شیک رنک از سال 1393 با آغاز فعالیت خود و ارائه سرویس های متنوع جهت بهبود و توسعه کسب کارهای مجازی بصورت چشمگیری در سطح وب ایران را توسعه و گسترش داده است.


  ☜این سامانه با بالاترین سطح کیفیت سرویس ها مطابق جدید ترین الگوریتم های Google در حوزه "ارتقا و توسعه کسب کارهای مجازی" از جمله ارتقا رتبه سایت - افزایش جایگاه سایت در گوگل جهت توسعه و ارتقا آنها فعالیت دارد .
  با سپردن میزبان مناسب سئو سایت خود به مجموعه با سابقه از جمله شیک رنک با بیش از 8 سال تجربه مفید در زمینه توسعه کسب کارهای مجازی به ارتقا ماهیت و جایگاه و موفقیت سایت و کسب کار خود رونق دهید .


  تمامی حقوق مادی و معنوی برای این سایت متعلق به شیک رنک است.