بازدید سوشیال سایت، خرید بازدید سوشیال سایت، سفارش بازدید سوشیال سایت - شیک رنک خرید بازدید سوشیال سایت

سفارش - خرید بازدید سوشیال سایت

بازدید Social همان کاربر هایی هستند که از سمت شبکه های اجتماعی به سایت شما وارد می شوند. بازدید سوشیال سایت یا بازدید از شبکه های اجتماعی عملکردی فراتر از (محتوا سازی و بک لینک) در افزایش میزان محبویت سایت و کسب رتبه بالاتر در سئو دارد .وقتی که توسعه دهندگان گوگل رسما آن را به عنوان یک عامل مهم در سئو و رتبه بندی در موتور جستجو اعلام کرده اند، دیگر نمی توان آن را نادیده گرفت. موتورهای جستجو سوشیال سیگنال را مانند بک لینک‌ها به منزله تأیید برند و محتوای وب از سوی کاربران تعبیر می کنند و در نتیجه این اقدامات را در الگوریتم های رتبه بندی نتایج خود در نظر می گیرند. بطور مختصر و شفاف سوشیال سیگنال و بازدید شبکه های اجتماعی شاخص مستقیم و پر واضح از محبوبیت یک برند را نشان میدهد. دریافت ترافیک فوق العاده با کیفیت از شبکه های اجتماعی علاوه بر کسب سیگنال های برند باعث افزایش مستقیم اتوریتی و افزایش قدرت دامنه و ارتقا رتبه سئو سایت می شود. موتورهای جستجو نیز به دنبال این سیگنال و نشانه ها هستند؛ سیگنال هایی که به آن ها نشان دهد یک صفحه یا URL محتوای کاربر پسند و جذابی دارد و ارزش ارتقا رتبه و قرار گرفتن در جایگاه های بالای صفحات نتایج جستجو را دارد. به همین دلیل است که گوگل و دیگر موتورهای جستجو تصمیم گرفتند از سوشیال سیگنال به عنوان یک نشانه رتبه بندی استفاده کنند. موتورهای جستجو با اعتبار سنجی و رصد رفتار و تعامل یا تعداد دفعات مشاهداتی که کاربران از یک آدرس سایت دارد، میزان محبوبیت و کیفیت یک سایت را مورد ارزیابی و رتبه دهی می‌ کنند. بنابراین هر چه میزان ورودی دریافتی یک سایت از شبکه‌های اجتماعی بیشتر باشد، سیگنال آن نیز افزایش پیدا می‌ کند. هم اکنون این سرویس در شیک رنک برای شما فراهم گردیده است. ترافیکی ارگانیک و واقعی که برای سئو و کسب رتبه بالاتر در موتور های جستجو به آن نیاز دارید. حال برای دستیابی به این نقطه شیرین در گوگل، Social ساده ترین راه برای سئو سایت و کسب رتبه بندی بالاتر در گوگل و افزایش ترافیک با کیفیت فوق العاده بالا هستند.نرخ هر بازدید سوشیال: 430ریال0تومان ماهانه
سرویس بازدید سوشیال سایت با پیکربندی دلخواه
بازدید سوشیال سایت
50 بازدید سوشیال پیشفرض + افزودن تعداد اضافی بازدید
مدت 30 روزه
60 ثانیه پیش فرض + تعیین تایم هر بازدید
مشاهده نمونه آمار: نمونه 1 - نمونه 2 - نمونه 3 - نمونه 4

ویژگی و قابلیت بسته های بازدید سوشیال سایت

عدم نیاز به ایجاد اکانت یا حضور در شبکه های اجتماعی

امکان تعیین بازدید Social از شبکه های اجتماعی دلخواه

امکان تعیین بازدید Social از 5 شبکه اجتماعی برتر

امکان تعیین بازدید Social از 5 شبکه اجتماعی محبوب

امکان تعیین بازدید سوشیال از 10 شبکه اجتماعی برتر و محبوب

قابلیت نمایش آمار بازدید در گوگل آنالیتیکس

قابلیت ثبت آمار و نمایش در گوگل سرچ کنسول بتا (search console insights) < Social media

قابلیت انتخاب پلتفرم بازدید کنندگان (دسکتاپ و موبایل و تبلت)

قابلیت انتخاب تایم هر بازدید (1 دقیقه - 2 دقیقه و..)

قابلیت رایگان انتخاب نوع IP بازدید کنندگان (ایرانی و خارجی یا هر دو)

قابلیت نمایش زنده آمار بازدید social در analytics google بصورت آنلاین از قسمت Realtime > Traffic Sources


راهبرد و مزایای سرویس بازدید سوشیال سایت

بازدید سوشیال سایت جدید

خرید بازدید سوشیال سایت بازدید از شبکه های اجتماعی یکی از عوامل و عوامل افزایش رتبه سایت در نتایج جستجوی گوگل محسوب می شود، به همین دلیل Social Signal در دنیای پیچیده و مرموز سئو پا به عرصه وجود گذاشته است و بی شک تاثیر زیادی در محبوبیت یک سایت دارد. - با سرویس افزایش بازدید سایت های اجتماعی در شیک رنک می توانید از منبع انتخابی و یا تمامی شبکه های اجتماعی محبوب برای صفحات یا سایت خود بازدید دریافت کنید. این شبکه های اجتماعی عبارتند از: شبکه های اجتماعی محبوب اینستاگرام - فیسبوک - توییتر - لینکدین - گوگل پلاس و برترین شبکه اجتماعی یوتیوب - پینترست - تامبلر - میت آپ - تیک توک. Google Social سیگنال هایی مانند تاثیر بک لینک ها را برای سایت شما محاسبه می کند و راهی بسیار آسان برای دریافت ترافیک با کیفیت و ارگانیک است و کمک زیادی به ارزشمندتر کردن صفحات وب سایت شما می کند. Social media visits are considered as one of the factors and factors to increase the site's ranking in Google search results, that's why Social Signal has emerged in the complex and mysterious world of SEO and undoubtedly has a great effect on the popularity of a site. - With the service of increasing social site visits in Chic Rank, you can receive visits from the selected source or all popular social networks for your pages or site. These social networks are: popular social networks Instagram - Facebook - Twitter - LinkedIn - Google Plus and the top social network YouTube - Pinterest - Tumblr - Meetup - Tik Tok. Google Social calculates signals like the impact of backlinks for your site and is a very easy way to get quality and organic traffic and helps a lot to make your website pages more valuable.


سوالات متداول

زمان فعالسازی بسته های بازدید سوشیال سایت چقدر است؟

  • ✔️

    تمام تلاش خود را انجام خواهیم داد تا در کمترین زمان ممکن بازدید سوشیال سایت را فعال و تحویل دهیم . حداکثر زمان فعال سازی سرویس با توجه به صف سفارشات فعال نشده: حداکثر 24 ساعت و حداقل 2 ساعت خواهد بود

نحوه اطلاع رسانی جهت تمدید سرویس بازدید سوشیال سایت چگونه است ؟

  • ✔️

    در موعد مقرر و فرا رسیدن تاریخ سررسید فاکتور تمدید برای سرویس بازدید سوشیال سایت بطور خودکار صادر می گردد و از طریق ایمیل و پیامک اطلاع رسانی می گردد .

آیا خرید بازدید سوشیال سایت را پیشنهاد می کنید ؟

  • ✔️

    بله دیر یا زود سایت شما در زمان مناسب خود پس اتمام طراحی و بهینه سازی داخلی قالب سایت به سرویس بازدید سوشیال سایت احتیاج مبرم خواهید داشت.

اطلاعات سرویس بازدید سوشیال سایت
👦 نام سرویس بازدید سوشیال سایت
💲 قیمت بازدید سوشیال سایت حداکثر قیمت تا 0تومان
💎 ویژگی های بازدید سوشیال سایت مشاهده
آخرین بروز رسانی 2023-01-22 14:24:48
پشتیبانی 24 ساعته از طریق تیکت
شناسه سرویس 5
لینک سفارش https://chicrank.ir/cart.php?gid=5
برچسب ها خرید بازدید سوشیال سایت
سفارش بازدید سوشیال سایت
بازدید سوشیال سایت شیک رنک


لوگو شیک رنک
تماس با مادرباره ماهمکاری با ماشرایط خدماتحریم خصوصیRSSنقشه سایت

سامانه شیک رنک از سال 1393 با آغاز فعالیت خود و ارائه سرویس های متنوع جهت بهبود و توسعه کسب کارهای مجازی بصورت چشمگیری در سطح وب ایران را توسعه و گسترش داده است.


درباره شیک رنک:
☜این سامانه با بالاترین سطح کیفیت سرویس ها مطابق جدید ترین الگوریتم های Google در حوزه "ارتقا و توسعه کسب کارهای مجازی" از جمله ارتقا رتبه سایت - افزایش جایگاه سایت در گوگل جهت توسعه و ارتقا آنها فعالیت دارد .
با سپردن میزبان مناسب سئو سایت خود به مجموعه با سابقه از جمله شیک رنک با بیش از 8 سال تجربه مفید در زمینه توسعه کسب کارهای مجازی به ارتقا ماهیت و جایگاه و موفقیت سایت و کسب کار خود رونق دهید .

تمامی حقوق مادی و معنوی برای این سایت متعلق به سامانه شیک رنک است.