42 درصد تخفیف اولین سفارش در شیک رنک کد تخفیف EQAFSR

سفارش و خرید بک لینک ارزان

برای اینکه بتوانید به صدر نتایج گوگل و سایر جستجوگرهای معتبر بصورت رقابتی قرار بگیرید تعداد لینک های معتبر و قوی سایت شما ملاک گوگل خواهد بود . در صورتی که سایت شما بک لینک های قدرتمند و با کیفیتی نداشته باشد نمی تواند در نتایج جستجوی برتر و ابتدایی گوگل جایی داشته باشد .بک لینک ارزان شیک رنک

10,000تومان ماهانه

بسته 2 بک لینک با کیفیت

بک لینک ارزان
2 بک لینک با کیفیت
پیج اتوریتی 38-39
محل درج : صفحه اصلی viablog.ir و nasrblog.ir
حداکثر 1 لینک سایت و 1 کلمه کلیدی
بک لینک ارزان شیک رنک

180,000تومان ماهانه

بسته 20 بک لینک قوی

بک لینک ارزان
تعداد 20 بک لینک PSN از وب سایت ایرانی اتوریتی 27 به بالا
دارای پیج رنک 1 الی 3 گوگل
1 عبارت کلیدی + قابل اضافه
بک لینک ارزان شیک رنک

399,000تومان ماهانه

بسته 2500 بک لینک در وبلاگ ها

بک لینک ارزان
مکان قرار گیری در سرویس های بلاگ دهی ویا بلاگ و نصر بلاگ
تعداد بک لینک +2500 PBN وبلاگی فالو
1 عبارت کلیدی + قابل اضافه

سایر ویژگی و قابلیت بسته های بک لینک ارزان

بک لینکها کاملا طبیعی و Dofollow

اسپم اسکور بسیار پایین

کیفیت بسیار بالا بدلیل رعایت ظرفیت خروجی لینک ها


راهبرد و مزایای سرویس بک لینک ارزان

خرید بک لینک ارزان در الگوریتم رتبه دهی موتورهای جستجو، بک لینک از اولویت بالایی برخوردار است الگوریتم پنگوئن در زبان فارسی نسبت به زبان انگلیسی ضعیف تر است و خرید بک لینک با تعداد پایین از سایت معتبر را شامل نمی شود. سایت های معتبر همه از خرید بک لینک استفاده میکنند. بک لینک‌ها در سایت شما سیگنالی است برای موتورهای جستجوگر که دیگران را به سایت شما هدایت می‌نمایند و بازدید سایت را بالاتر می‌برد . موتورهای جست و جو بک لینک‌ ها را تشخیص می‌ دهند و به همین دلیل تاثیراتی که دارند را لحاظ میکنند.


سوالات متداول:

 • زمان فعالسازی بسته های بک لینک ارزان چقدر است؟

  • تمام تلاش خود را انجام خواهیم داد تا در کمترین زمان ممکن بک لینک ارزان را فعال و تحویل دهیم . حداکثر زمان فعال سازی سرویس با توجه به صف سفارشات فعال نشده: حداکثر 24 ساعت و حداقل 2 ساعت خواهد بود

 • نحوه اطلاع رسانی جهت تمدید سرویس بک لینک ارزان چگونه است ؟

   در موعد مقرر و فرا رسیدن تاریخ سررسید فاکتور تمدید برای سرویس بک لینک ارزان بطور خودکار صادر می گردد و از طریق ایمیل و پیامک اطلاع رسانی می گردد .

 • بک لینک ارزان چه برتری نسبت به دیگر سرویس دارد ؟

  • در سرویس های در الگوریتم رتبه دهی موتورهای جستجو، بک لینک از اولویت بالایی برخوردار است الگوریتم پنگوئن در زبان فارسی نسبت به زبان انگلیسی ضعیف تر است و خرید بک لینک با تعداد پایین از سایت معتبر را شامل نمی شود. سایت های معتبر همه از خرید بک لینک استفاده میکنند. بک لینک‌ها در سایت شما سیگنالی است برای موتورهای جستجوگر که دیگران را به سایت شما هدایت می‌نمایند و بازدید سایت را بالاتر می‌برد . موتورهای جست و جو بک لینک‌ ها را تشخیص می‌ دهند و به همین دلیل تاثیراتی که دارند را لحاظ میکنند. + برای اینکه بتوانید به صدر نتایج گوگل و سایر جستجوگرهای معتبر بصورت رقابتی قرار بگیرید تعداد لینک های معتبر و قوی سایت شما ملاک گوگل خواهد بود . در صورتی که سایت شما بک لینک های قدرتمند و با کیفیتی نداشته باشد نمی تواند در نتایج جستجوی برتر و ابتدایی گوگل جایی داشته باشد .

 • آیا خرید بک لینک ارزان را پیشنهاد می کنید ؟

  • بله دیر یا زود سایت شما در زمان مناسب خود پس اتمام طراحی و بهینه سازی داخلی قالب سایت به سرویس بک لینک ارزان احتیاج مبرم خواهید داشت.

 • برای مشاهده سوالات متداول یا توضیحات بیشتر بک لینک ارزان به بخش مرکز آموزش و سوالات متداول سایت مراجعه نمایید .
  سایر اطلاعات سرویس بک لینک ارزان
  👦 نام سرویس بک لینک ارزان
  💲 قیمت بک لینک ارزان حداکثر قیمت تا 399,000تومان
  💎 ویژگی های بک لینک ارزان مشاهده
  آخرین بروز رسانی 2021-11-19 15:44:43
  پشتیبانی 24 ساعته از طریق تیکت
  شناسه سرویس 8
  لینک سفارش https://chicrank.ir/cart.php?gid=8
  برچسب ها خرید بک لینک ارزان
  سفارش بک لینک ارزان
  خرید سرویس بک لینک ارزان
  بک لینک ارزان شیک رنک


  لوگو شیک رنک

  سامانه شیک رنک از سال 1393 با آغاز فعالیت خود و ارائه سرویس های متنوع جهت بهبود و توسعه کسب کارهای مجازی بصورت چشمگیری در سطح وب ایران را توسعه و گسترش داده است.


  ☜این سامانه با بالاترین سطح کیفیت سرویس ها مطابق جدید ترین الگوریتم های Google در حوزه "ارتقا و توسعه کسب کارهای مجازی" از جمله ارتقا رتبه سایت - افزایش جایگاه سایت در گوگل جهت توسعه و ارتقا آنها فعالیت دارد .
  با سپردن میزبان مناسب سئو سایت خود به مجموعه با سابقه از جمله شیک رنک با بیش از 8 سال تجربه مفید در زمینه توسعه کسب کارهای مجازی به ارتقا ماهیت و جایگاه و موفقیت سایت و کسب کار خود رونق دهید .


  تمامی حقوق مادی و معنوی برای این سایت متعلق به شیک رنک است.