سفارش و خرید بک لینک ارزان

برای اینکه بتوانید به صدر نتایج گوگل و سایر جستجوگرهای معتبر بصورت رقابتی قرار بگیرید تعداد لینک های معتبر و قوی سایت شما ملاک گوگل خواهد بود . در صورتی که سایت شما بک لینک های قدرتمند و با کیفیتی نداشته باشد نمی تواند در نتایج جستجوی برتر و ابتدایی گوگل جایی داشته باشد .بک لینک ارزان شیک رنک

25,000تومان ماهانه

سرویس بک لینک در 3 سایت قوی

تعداد 3 بک لینک قوی از وب سایت ایرانی
حداکثر 1 لینک سایت و 1 کلمه کلیدی
پیج اتوریتی واقعی 27
قابلیت انتخاب دوره ماهانه 3 ماهه 6 ماهه
مکان نمایش بک لینک انتخاب رندوم از سایت های mehreyas.ir - 2nya.ir - papoy.ir - novinup.ir - s55.ir
بک لینک ارزان شیک رنک

45,000تومان ماهانه

سرویس بک لینک در 5 سایت معتبر

تعداد 5 بک لینک معتبر از وب سایت معتبر
حداکثر 1 لینک سایت و 1 کلمه کلیدی
پیج اتوریتی واقعی 27 به بالا
قابلیت انتخاب دوره ماهانه 3 ماهه 6 ماهه
مکان نمایش بک لینک انتخاب رندوم از سایت های mehreyas.ir - 2nya.ir - papoy.ir - novinup.ir - s55.ir - shobadeha.ir - mar2mak.ir - mobarezh.ir - tmfy.ir - w32.ir
بک لینک ارزان شیک رنک

95,000تومان ماهانه

سرویس بک لینک در 9 سایت رنک دار

تعداد 9 بک لینک از سایت های رنک دار
حداکثر 2 لینک سایت و 2 کلمه کلیدی
پیج اتوریتی واقعی 27 به بالا
قابلیت انتخاب دوره ماهانه 3 ماهه 6 ماهه
قابلیت انتخاب فالو یا نوفالو یا هر دو
مکان نمایش بک لینک انتخاب رندوم از سایت های mehreyas.ir - 2nya.ir - papoy.ir - novinup.ir - s55.ir - shobadeha.ir - mar2mak.ir - mobarezh.ir - tmfy.ir - w32.ir

ویژگی و قابلیت بسته های بک لینک ارزان

بک لینکها کاملا طبیعی و Dofollow

اسپم اسکور بسیار پایین

کیفیت بسیار بالا بدلیل رعایت ظرفیت خروجی لینک ها

قابلیت انتخاب بک لینک نوفالو و بلعکس

اتوریتی واقعی بک لینک ها

لوکیشن متفاوت وب سایت های میزبان بک لینک


راهبرد و مزایای سرویس بک لینک ارزان

خرید بک لینک ارزان در الگوریتم رتبه دهی موتورهای جستجو، بک لینک از اولویت بالایی برخوردار است الگوریتم پنگوئن در زبان فارسی نسبت به زبان انگلیسی ضعیف تر است و خرید بک لینک با تعداد پایین از سایت معتبر را شامل نمی شود. سایت های معتبر همه از خرید بک لینک استفاده میکنند. بک لینک‌ها در سایت شما سیگنالی است برای موتورهای جستجوگر که دیگران را به سایت شما هدایت می‌نمایند و بازدید سایت را بالاتر می‌برد . موتورهای جست و جو بک لینک‌ ها را تشخیص می‌ دهند و به همین دلیل تاثیراتی که دارند را لحاظ میکنند.


سوالات متداول:

 • زمان فعالسازی بسته های بک لینک ارزان چقدر است؟

  • تمام تلاش خود را انجام خواهیم داد تا در کمترین زمان ممکن بک لینک ارزان را فعال و تحویل دهیم . حداکثر زمان فعال سازی سرویس با توجه به صف سفارشات فعال نشده: حداکثر 24 ساعت و حداقل 2 ساعت خواهد بود

 • نحوه اطلاع رسانی جهت تمدید سرویس بک لینک ارزان چگونه است ؟

   در موعد مقرر و فرا رسیدن تاریخ سررسید فاکتور تمدید برای سرویس بک لینک ارزان بطور خودکار صادر می گردد و از طریق ایمیل و پیامک اطلاع رسانی می گردد .

 • بک لینک ارزان چه برتری نسبت به دیگر سرویس دارد ؟

  • در سرویس های در الگوریتم رتبه دهی موتورهای جستجو، بک لینک از اولویت بالایی برخوردار است الگوریتم پنگوئن در زبان فارسی نسبت به زبان انگلیسی ضعیف تر است و خرید بک لینک با تعداد پایین از سایت معتبر را شامل نمی شود. سایت های معتبر همه از خرید بک لینک استفاده میکنند. بک لینک‌ها در سایت شما سیگنالی است برای موتورهای جستجوگر که دیگران را به سایت شما هدایت می‌نمایند و بازدید سایت را بالاتر می‌برد . موتورهای جست و جو بک لینک‌ ها را تشخیص می‌ دهند و به همین دلیل تاثیراتی که دارند را لحاظ میکنند. + برای اینکه بتوانید به صدر نتایج گوگل و سایر جستجوگرهای معتبر بصورت رقابتی قرار بگیرید تعداد لینک های معتبر و قوی سایت شما ملاک گوگل خواهد بود . در صورتی که سایت شما بک لینک های قدرتمند و با کیفیتی نداشته باشد نمی تواند در نتایج جستجوی برتر و ابتدایی گوگل جایی داشته باشد .

 • آیا خرید بک لینک ارزان را پیشنهاد می کنید ؟

  • بله دیر یا زود سایت شما در زمان مناسب خود پس اتمام طراحی و بهینه سازی داخلی قالب سایت به سرویس بک لینک ارزان احتیاج مبرم خواهید داشت.

 • اطلاعات سرویس بک لینک ارزان
  👦 نام سرویس بک لینک ارزان
  💲 قیمت بک لینک ارزان حداکثر قیمت تا 95,000تومان
  💎 ویژگی های بک لینک ارزان مشاهده
  آخرین بروز رسانی 2022-02-13 10:29:22
  پشتیبانی 24 ساعته از طریق تیکت
  شناسه سرویس 8
  لینک سفارش https://chicrank.ir/cart.php?gid=8
  برچسب ها خرید بک لینک ارزان
  سفارش بک لینک ارزان
  بک لینک ارزان شیک رنک

  دیدگاه خود را ثبت نمایید...


  لوگو شیک رنک

  سامانه شیک رنک از سال 1393 با آغاز فعالیت خود و ارائه سرویس های متنوع جهت بهبود و توسعه کسب کارهای مجازی بصورت چشمگیری در سطح وب ایران را توسعه و گسترش داده است.


  ☜این سامانه با بالاترین سطح کیفیت سرویس ها مطابق جدید ترین الگوریتم های Google در حوزه "ارتقا و توسعه کسب کارهای مجازی" از جمله ارتقا رتبه سایت - افزایش جایگاه سایت در گوگل جهت توسعه و ارتقا آنها فعالیت دارد .
  با سپردن میزبان مناسب سئو سایت خود به مجموعه با سابقه از جمله شیک رنک با بیش از 8 سال تجربه مفید در زمینه توسعه کسب کارهای مجازی به ارتقا ماهیت و جایگاه و موفقیت سایت و کسب کار خود رونق دهید .


  تمامی حقوق مادی و معنوی برای این سایت متعلق به شیک رنک است.